Prekės kodas: 00082360
Turimas kiekis: 2
| Sandėlys | Likutis | Pristatymas |
| Tiekėjo sandėlys | Pristatymas 4-15 d.d. |
Odpružená vidlice Reba RL - Ovládání z korunky26 15x100 130mm Black Hliníkový kónický sloupek 40offset Solo Air (součástí balení ježek a osa Maxle Stealth) A2
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Apatinės kojos tipas | Magnesium |
| Ašies matmuo | 15x100mm |
| Ašies tipas | Maxle Stealth |
| Atsparumas | Solo Air |
| Didžiausias korpuso skersmuo (mm) | 691 |
| Ilgis nuo ašies iki karūnos | 510 |
| Karūnos medžiaga | Forged, hollow aluminum |
| Maksimalus disko dydis | 220mm |
| Maksimalus korpuso plotis (mm) | 63 |
| Minimalus disko dydis | 160mm |
| Modelio žymėjimas | RL |
| Nustatymų vieta | Crown |
| Offset šakė | 40mm (26") |
| Platforma | REBA |
| Rato dydis | 26" |
| Slopinimo nustatymai | Extl rebnd |
| Slopinimo tipas | RL |
| Spalva | Gloss Black |
| Stabdžių tipas | Disc |
| Vamzdis | 1.5" Tapered |
| Viršutinės kojos tipas | 32mm straight wall aluminum |
| Viršutinių kojų apdaila | Fast Black |