Prekės kodas: 00090943
Turimas kiekis: 1
| Likutis | Parduotuvė | Pristatymas |
| Tiekėjo sandėlys | Pristatymas 4-15 d.d. |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Apatinės kojos tipas | Magnesium |
| Ašies matmuo | 20x110mm BOOST™ |
| Ašies tipas | Maxle Stealth |
| Atsparumas | DebonAir+ W/ButterCups |
| Didžiausias korpuso skersmuo (mm) | 770 |
| Ilgis nuo ašies iki karūnos | 605 |
| Karūnos medžiaga | Forged, 6061 T-6 aluminum, direct mount stem compatible |
| Maksimalus disko dydis | 220mm |
| Maksimalus korpuso plotis (mm) | 81 |
| Minimalus disko dydis | 200mm |
| Modelio žymėjimas | Ultimate |
| Nustatymų vieta | Crown |
| Offset šakė | 48mm (29") |
| Platforma | BOXXER |
| Rato dydis | 29" |
| Sandarikliai | 0/6 Tokens |
| Slopinimo nustatymai | Extl begin stroke rebnd, low speed comp, high speed comp |
| Slopinimo tipas | Charger 3 RC2 W/ButterCups |
| Spalva | BoXXer Electric Red - Gloss |
| Stabdžių tipas | Disc |
| Vamzdis | 1-1/8" Aluminum |
| Viršutinės kojos tipas | 38mm aluminum |
| Viršutinių kojų apdaila | Fast Black |