Prekės kodas: 00096336
Turimas kiekis: 3
| Likutis | Parduotuvė | Pristatymas |
| Tiekėjo sandėlys | Pristatymas 4-15 d.d. |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Apatinės kojos tipas | Magnesium |
| Ašies matmuo | 15x110mm BOOST™ |
| Ašies tipas | Maxle Stealth |
| Atsparumas | DebonAir+ |
| Didžiausias korpuso skersmuo (mm) | 758 |
| Ilgas aprašymas | Fork SID Ultimate Flight Attendant Race Day - 3P Crown 29" Boost™15X110 120mm Gloss Black 44offset Tapered DebonAir (Bolt on Fender, Star nut, Maxle Stealth,Battery,Charger) D1 |
| Ilgis nuo ašies iki karūnos | 531 |
| Karūnos medžiaga | Forged, hollow aluminum |
| Maksimalus disko dydis | 220mm |
| Maksimalus korpuso plotis (mm) | 66 |
| Minimalus disko dydis | 180mm |
| Modelio žymėjimas | Ultimate Flight Attendant |
| Nustatymų vieta | Flight Attendant Controlled |
| Offset šakė | 44mm (29") |
| Platforma | SID |
| Rato dydis | 29" |
| Sandarikliai | 0/3 Tokens |
| Slopinimo nustatymai | Extl rebnd, E-cont. 3 pos comp (open/pedal/lock) |
| Slopinimo tipas | Flight Attendant Race Day |
| Spalva | Gloss Black |
| Stabdžių tipas | Disc |
| Vamzdis | 1.5" Tapered |
| Viršutinės kojos tipas | 35mm tapered wall aluminum |
| Viršutinių kojų apdaila | Fast Black |