Prekės kodas: 00096339
Turimas kiekis: 2
| Likutis | Parduotuvė | Pristatymas |
| Tiekėjo sandėlys | Pristatymas 4-15 d.d. |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Apatinės kojos tipas | Magnesium |
| Ašies matmuo | 15x110mm BOOST™ |
| Ašies tipas | Maxle Stealth |
| Atsparumas | DebonAir+ W/ButterCups |
| Didžiausias korpuso skersmuo (mm) | 770 |
| Ilgas aprašymas | Fork Lyrik Ultimate Flight Attendant - 29" Boost™15x110 160mm Black Tpr SmCrownOD 44offset DB+ (Bolt on Fender,2 Btm Tokens,Star nut,Maxle Stealth,Battery,Charger) A3 |
| Ilgis nuo ašies iki karūnos | 571 |
| Karūnos medžiaga | Forged, hollow aluminum |
| Maksimalus disko dydis | 220mm |
| Maksimalus korpuso plotis (mm) | 81 |
| Minimalus disko dydis | 180mm |
| Modelio žymėjimas | Ultimate Flight Attendant |
| Nustatymų vieta | Flight Attendant Controlled |
| Offset šakė | 44mm (29") |
| Platforma | LYRIK |
| Rato dydis | 29" |
| Sandarikliai | 2/5 Tokens |
| Slopinimo nustatymai | Extl rebnd, E-cont. LS comp and 3 pos comp (open/pedal/firm) |
| Slopinimo tipas | Charger 3.1 Flight Attendant W/ButterCups |
| Spalva | Gloss Black |
| Stabdžių tipas | Disc |
| Vamzdis | 1.5" Tapered |
| Viršutinės kojos tipas | 35mm tapered wall aluminum |
| Viršutinių kojų apdaila | Fast Black |