Prekės kodas: 00054970
Turimas kiekis: 1
| Sandėlys | Likutis | Pristatymas |
| Tiekėjo sandėlys | Pristatymas 4-15 d.d. |
Rival22 BB30 170 50-34 Yaw cranks, bearings not included
| Dviračio specifikacijos |
|---|
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Atstumas tarp varžtų | 110 BCD |
| Dantukų skaičius | 50/34T |
| Grandinės apsauga | No Guard |
| Grandinės linija | 45.0mm |
| Ilgas aprašymas | Crank Set Rival22 BB30 170 50-34 Yaw, Bearings NOT Included |
| Medžiaga | Aluminum/Aluminum |
| Miniklio velenas | 30mm |
| Paspaudimo medžiaga | Aluminum |
| Pavarų skaičius | 11 |
| Spalva | Black |
| Suderinamumas su apatiniu laikikliu | BB30/PF30-68mm |
| Švaistiklio ilgis | 170mm |