Prekės kodas: 00056380
Turimas kiekis: 2
| Likutis | Parduotuvė | Pristatymas |
| Tiekėjo sandėlys | Pristatymas 4-15 d.d. |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Ilgas aprašymas | Stem Hussefelt 40 0deg 42height 31.8 1-1/8 Snow White |
| Ilgis | 40mm |
| Kampas/aukštis | 0 degrees |
| Kolonėlės skersmuo | 1-1/8 in |
| Medžiaga | Al-7075 |
| Platforma | HUSSEFELT |
| Rankovės skersmuo | 31.8mm |
| Spalva | White |
| Varžtai | Steel |