Prekės kodas: 00077396
Turimas kiekis: 2
| Sandėlys | Likutis | Pristatymas |
| Tiekėjo sandėlys | Pristatymas 4-15 d.d. |
Prohnutá řidítka Descendant Carbon 31.8mm diameter, 760mm wide, 20mm rise Black on Black B1
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Ilgas aprašymas | AM Handlebar Descendant Riser Carbon 31.8mm diameter, 760mm wide, 20mm rise Black on Black B1 |
| Medžiaga | Carbon |
| Nugaros lenkimas (°) | Riser |
| Pasilenkęs | 20mm |
| Platforma | DESCENDANT |
| Plotis | 760mm |
| Rankovės skersmuo | 31.8mm |
| Spalva | Black |