Prekės kodas: 00080085
Turimas kiekis: 3
| Sandėlys | Likutis | Pristatymas |
| Tiekėjo sandėlys | Pristatymas 4-15 d.d. |
Silniční řidítka ZIPP Service Course SL 80 Ergonomic Top 42cm Center-to-Center Matte Black w/ Gloss Logos A2
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Arkos forma | Anatomic |
| Gylis | 125mm |
| Ilgas aprašymas | AM Zipp Handlebar Drop Service Course SL 80 Ergonomic Top 42cm Center-to-Center Matte Black w/ Gloss Logos A2 |
| Medžiaga | Al-7050 |
| Nugaros lenkimas (°) | 3 |
| Nusileidimas | 7° |
| Paviršiaus apdaila | Matte with stealth decals |
| Paviršiaus plotis lizdui | 90mm |
| Platforma | SERVICE COURSE SL |
| Plotis | 42cm |
| Priedų suderinamumas | Yes |
| Rankovės skersmuo | 31.8mm |
| Reach | 80mm |
| Vengimas | 4° |