Prekės kodas: 48699
Turimas kiekis: 4
Rėmas tvirtas, geometrija panaši į kalnų dviračio, tačiau formuojama statmenesnė nei kalnų dviračio sėdėsena – mažiau apkraunamos rankos, išlaikomas geresnis matomumas. Skirtas tolimesnėms kelionėms, dažnai pritaikytas įvairiems priedams montuoti: purvasargiams, bagažinėms.
Medžiaga – aliuminis, paplitęs labiausiai. Lengvesnis už plieną ir tvirtesnis už anglies pluoštą. Naudojamas įvairių tipų dviračių gamyboje. Turi geriausią kainos-masės santykį.
Dažnai dedami plastikiniai purvasaugiai norint išlaikyti minimalų bendrą dviračio svorį, norint pritaikyti papildomai dedamą bagažinę daiktams.
Cross – tai Europoje gerai žinomas prekės ženklas, gaminamas ilgalaikę patirtį dviračių rinkoje turinčios Cross LTD bulgarų kompanijos. Įmonėje dirba beveik pusšimtis specialistų, kurių tikslas kasmet sukurti ir pasiūlyti aukščiausius kokybės standartus atitinkančius ir išskirtinio dizaino dviračius. Cross LTD gamina plataus spektro dviračių linijas: miesto, kalnų (MTB), kroso bei vaikiškus dviračius. Gamybai naudojami geriausios klasės komponentai: SHIMANO, SRAM, SUNTOUR, SCHWALBE, KINESIS, KENDA, PROMAX, SELLE ROYAL, HERRMANS, TEKTRO, MAGIRA, SELLE ITALIA, AXA, SKS ir kt. Pagrindinės naudojamos dalys - rėmai, šakės, stabdžiai bei stebulės yra lengvo aliuminio, todėl dauguma modelių pasižymi nedideliu svoriu. Cross – tai aukštos kokybės ir originalaus dizaino dviračiai, kurie pavers Jūsų laisvalaikį ypatingu!
| Sandėlys | Likutis | Pristatymas |
| Tiekėjo sandėlys | Pristatymas 4-15 d.d. |
| Dviračio specifikacijos | |
|---|---|
| Rėmo dydis | 19 (48cm) |
| Ratų dydis | 28 |
| Vairas | HL MTB-AL-320BTFOV W: 680 MM |
| Stabdžiai | PROMAX TX123D |
| Padangos | KENDA 700Cx40 K935 DV EP |
| Svoris | 14,5 kg |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Balnelio stovas | PROMAX SP-222 27,2*300 MM |
| Balnelis | DDK D-2605 |
| Gal. pavarų perjungiklis | SHIMANO ARDTY500D |
| Gal. žvaigždžių blokas | SHIMANO ACSHG2007232T |
| Grandinė | KMC Z7 |
| Pavarų rankenėlės | SHIMANO ALTUS ASLM315LB |
| Pavarų skaičius | 3x7 |
| Pavarų tipas | Išorinės |
| Pedalai | MARWI SP-872N |
| Priek. pavarų perjungiklis | SHIMANO AFDTY510TSM3 |
| Priek. šakė | SUNTOUR SF16-NEX-DS-700C |
| Priek. žvaigždžių blokas | SHIMANO AFCTY301C888CL 3*48T 170 MM |
| Rankenos | BG GRIPS |
| Ratlankiai | X11 DISC PROFILE double wall |
| Rato stebulės | SHIMANO AHBTX505B5 |
| Rekomenduojamas ūgis | 165-175cm |
| Rėmo medžiaga | Aliuminis |
| Spalva | Mėlyna |
| Stabdžių tipas | Hidrauliniai diskiniai |
| Vairo iškyša | HL TDS-C507-8FOV EXT: 80 MM |
| Vairo kolonėlė | GW 1SI110 with 1HA301 star nut * SEMI-INTEGRATED |