Prekės kodas: 49079
Turimas kiekis: 1
Rėmas tvirtas, geometrija panaši į kalnų dviračio, tačiau formuojama statmenesnė nei kalnų dviračio sėdėsena – mažiau apkraunamos rankos, išlaikomas geresnis matomumas. Skirtas tolimesnėms kelionėms, dažnai pritaikytas įvairiems priedams montuoti: purvasargiams, bagažinėms.
Medžiaga – aliuminis, paplitęs labiausiai. Lengvesnis už plieną ir tvirtesnis už anglies pluoštą. Naudojamas įvairių tipų dviračių gamyboje. Turi geriausią kainos-masės santykį.
| Sandėlys | Likutis | Pristatymas |
| Tiekėjo sandėlys | Pristatymas 4-15 d.d. |
| Dviračio specifikacijos | |
|---|---|
| Rėmo dydis | 17 (44cm) |
| Rėmas | 29 FUSION LADY * CONDA |
| Ratų dydis | 29 |
| Stabdžiai | M2 CLARKS 1000MM PM180 / M2 CLARKS 1850MM IS 160 |
| Padangos | KENDA K1104A 29x2.10 AV (juodos) |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Balnelio stovas | PROMAX SP-222 30,4×300 (juodas) |
| Balnelis | Crosser DDK D-2605 (juoda) |
| Gal. pavarų perjungiklis | Shimano ALVIO M3100 |
| Gal. žvaigždžių blokas | SHIMANO ACSHG2019136 |
| Grandinė | KMC X9 |
| Pavarų rankenėlės | Shimano |
| Pavarų skaičius | 27 |
| Pavarų tipas | Išorinės |
| Pedalai | VP-536 (juodi) |
| Priek. pavarų perjungiklis | SHIMANO ALTUS M2000 |
| Priek. šakė | SUNTOUR SF19-XCT30-DS-29 (juoda matinė) |
| Priek. žvaigždžių blokas | SHIMANO MT101 3*40T 170mm |
| Rankenos | CROSSER BG GRIPS (juodi) |
| Ratlankiai | X11 DISC PROFILE double wall INOX EYELETS |
| Rato stebulės | PROMAX D602E-6S / PROMAX D602E-6S |
| Rekomenduojamas ūgis | 155-165cm |
| Rėmo medžiaga | Aliuminis |
| Šakės užrakinimas | Nėra |
| Spalva | Mėlyna |
| Stabdžių tipas | Hidrauliniai diskiniai |
| Vairo kolonėlė | Crosser HL TDS-C507-8FOV EXT: 80mm (juodas) |