Prekės kodas: 49553
Turimas kiekis: 8
Medžiaga – aliuminis, paplitęs labiausiai. Lengvesnis už plieną ir tvirtesnis už anglies pluoštą. Naudojamas įvairių tipų dviračių gamyboje. Turi geriausią kainos-masės santykį.
Stabdžiai V-brake – paprastai keičiami, lengvi, nebrangūs, tačiau pasirinkus stabdžių kaladėles pagal naudojimo salygas, galima išgauti didelį efektyvumą.
Tinka gauti APVA kompensaciją pridavus seną automobilį. Už vieną dviratį galima gauti 300 eur kompensaciją, galima pirkti 2 vnt. ir taip gauti 600 eurų kompensaciją už vieną utilizuotą seną taršų automobilį. Išduodami reikalingi dokumentai APVA paraiškai teikti
Cross – tai Europoje gerai žinomas prekės ženklas, gaminamas ilgalaikę patirtį dviračių rinkoje turinčios Cross LTD bulgarų kompanijos. Įmonėje dirba beveik pusšimtis specialistų, kurių tikslas kasmet sukurti ir pasiūlyti aukščiausius kokybės standartus atitinkančius ir išskirtinio dizaino dviračius. Cross LTD gamina plataus spektro dviračių linijas: miesto, kalnų (MTB), kroso bei vaikiškus dviračius. Gamybai naudojami geriausios klasės komponentai: SHIMANO, SRAM, SUNTOUR, SCHWALBE, KINESIS, KENDA, PROMAX, SELLE ROYAL, HERRMANS, TEKTRO, MAGIRA, SELLE ITALIA, AXA, SKS ir kt. Pagrindinės naudojamos dalys - rėmai, šakės, stabdžiai bei stebulės yra lengvo aliuminio, todėl dauguma modelių pasižymi nedideliu svoriu. Cross – tai aukštos kokybės ir originalaus dizaino dviračiai, kurie pavers Jūsų laisvalaikį ypatingu!
| Likutis | Parduotuvė | Pristatymas |
| Tiekėjo sandėlys | Pristatymas 4-15 d.d. |
| Dviračio specifikacijos | |
|---|---|
| Rėmo dydis | 12,5 (31cm) |
| Rėmas | 24'' Lydinio Rėmas 310mm |
| Ratų dydis | 24 |
| Stabdžiai | LOGAN, lydinys 110L shoes 55mm (juodi) |
| Padangos | TRAYAL 24 x 2.125 B12 |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Balnelio stovas | Plieninis išpl. 60 mm, 30 laipsniai, 25,4 rankena 28,6 šakė (juodas) |
| Balnelis | Selle Monte Grappa |
| Gal. pavarų perjungiklis | Shimano TY200 |
| Gal. žvaigždžių blokas | Shimano TZ500 |
| Grandinė | KMC Z33 |
| Pavarų rankenėlės | Shimano SL-RS35 7-speed // Shimano 3-speed |
| Pavarų skaičius | 3x7 |
| Pavarų tipas | Išorinės |
| Pedalai | BS reflektorius,9/16“ FP-806 BS (juodi) |
| Priek. pavarų perjungiklis | Shimano TZ500 |
| Priek. šakė | 24 plieninė amortizuojanti šakė + StikerX2 |
| Priek. žvaigždžių blokas | 1/2*3/32*24 (sidabrinė) * 34 (sidabrinė) * 42T (ED) * 152L black resin, 9/16, skirtas 3S axle, CL=47.5 |
| Rankenos | BALLBOSS JUODA |
| Ratlankiai | CROSSER X2 Juoda + stiker x3 kairė ir x3 dešinė raudona |
| Rato stebulės | JOY TECH JY433 36H (plieniniai, juodi) / JOY TECH JY434 36H (plieniniai, juodi) |
| Rekomenduojamas ūgis | 124-150cm |
| Rėmo medžiaga | Aliuminis |
| Šakės užrakinimas | Nėra |
| Spalva | Mėlyna |
| Stabdžių rankenėlės | 2.5 finger lydinys/plastikas (juodi) |
| Stabdžių tipas | V-brake |
| Vairo iškyša | Plienas, Ext: 60 mm, 30 laipsnių, 28,6 mm kotui |