Prekės kodas: 49770
Turimas kiekis: 3
Rėmas gaminamas stipresnis nei kitų tipų dviračių, pritaikytas kuo geresniam pravažumui. Geometrija gali būti pasirenkama siekiant išgauti optimalų stabilumą arba manevringumą.
Medžiaga – aliuminis, paplitęs labiausiai. Lengvesnis už plieną ir tvirtesnis už anglies pluoštą. Naudojamas įvairių tipų dviračių gamyboje. Turi geriausią kainos-masės santykį.
Tinka gauti APVA kompensaciją pridavus seną automobilį. Už vieną dviratį galima gauti 300 eur kompensaciją, galima pirkti 2 vnt. ir taip gauti 600 eurų kompensaciją už vieną utilizuotą seną taršų automobilį. Išduodami reikalingi dokumentai APVA paraiškai teikti
Cross – tai Europoje gerai žinomas prekės ženklas, gaminamas ilgalaikę patirtį dviračių rinkoje turinčios Cross LTD bulgarų kompanijos. Įmonėje dirba beveik pusšimtis specialistų, kurių tikslas kasmet sukurti ir pasiūlyti aukščiausius kokybės standartus atitinkančius ir išskirtinio dizaino dviračius. Cross LTD gamina plataus spektro dviračių linijas: miesto, kalnų (MTB), kroso bei vaikiškus dviračius. Gamybai naudojami geriausios klasės komponentai: SHIMANO, SRAM, SUNTOUR, SCHWALBE, KINESIS, KENDA, PROMAX, SELLE ROYAL, HERRMANS, TEKTRO, MAGIRA, SELLE ITALIA, AXA, SKS ir kt. Pagrindinės naudojamos dalys - rėmai, šakės, stabdžiai bei stebulės yra lengvo aliuminio, todėl dauguma modelių pasižymi nedideliu svoriu. Cross – tai aukštos kokybės ir originalaus dizaino dviračiai, kurie pavers Jūsų laisvalaikį ypatingu!
SUDERINAMA ATRAMINĖ KOJELĖ URSUS R90
| Likutis | Parduotuvė | Pristatymas |
| Tiekėjo sandėlys | Pristatymas 4-15 d.d. |
| Dviračio specifikacijos | |
|---|---|
| Rėmo dydis | 18 (46cm) |
| Ratų dydis | 27.5 |
| Vairas | HL MTB-AL-320BT-FOV 680mm |
| Stabdžiai | Shimano ST EF-5052 // rotoriai: 160 ir 180 mm |
| Padangos | KENDA K1104A 27.5 x 2.10 // AV |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Balnelio stovas | PROMAX SP-2016 // 31,6 x 350 mm |
| Balnelis | DDK D-2605 |
| Gal. pavarų perjungiklis | Shimano Alvio RD-M3100 |
| Gal. žvaigždžių blokas | Shimano Acera CS-HG201 (11-36T) // 9-speed |
| Grandinė | KMC X9 |
| Pavarų rankenėlės | Shimano ST EF-5052 |
| Pavarų skaičius | 3x9;27 |
| Pavarų tipas | Išorinės |
| Pedalai | VP-536 |
| Priek. pavarų perjungiklis | Shimano Altus FD-M2000 |
| Priek. šakė | SR-Suntour SF18-XCE28-P-29 // matinė juoda |
| Priek. žvaigždžių blokas | Shimano FC-MT101 // 170 mm |
| Rankenos | BG Grips |
| Rato stebulės | Shimano FH-TX505 32H Disc QR CL / Shimano FH-TY505 32H Disc QR CL |
| Rekomenduojamas ūgis | 165-175cm |
| Rėmo medžiaga | Aliuminis |
| Šakės užrakinimas | Nėra |
| Spalva | Žalia |
| Stabdžių tipas | Hidrauliniai diskiniai |
| Vairo iškyša | HL TDS-C507-8FOV // Ext. 80 mm |