Prekės kodas: 49902
Turimas kiekis: 4
Medžiaga – plienas, itin tvirtas. Lengvai suvirinamas, pigesnis nei aliuminis ar anglies pluoštas.
Stabdžiai V-brake – paprastai keičiami, lengvi, nebrangūs, tačiau pasirinkus stabdžių kaladėles pagal naudojimo salygas, galima išgauti didelį efektyvumą.
Cross – tai Europoje gerai žinomas prekės ženklas, gaminamas ilgalaikę patirtį dviračių rinkoje turinčios Cross LTD serbų kompanijos. Įmonėje dirba beveik pusšimtis specialistų, kurių tikslas kasmet sukurti ir pasiūlyti aukščiausius kokybės standartus atitinkančius ir išskirtinio dizaino dviračius. Cross LTD gamina plataus spektro dviračių linijas: miesto, kalnų (MTB), kroso bei vaikiškus dviračius. Gamybai naudojami geriausios klasės komponentai: SHIMANO, SRAM, SUNTOUR, SCHWALBE, KINESIS, KENDA, PROMAX, SELLE ROYAL, HERRMANS, TEKTRO, MAGIRA, SELLE ITALIA, AXA, SKS ir kt. Pagrindinės naudojamos dalys - rėmai, šakės, stabdžiai bei stebulės yra lengvo aliuminio, todėl dauguma modelių pasižymi nedideliu svoriu. Cross – tai aukštos kokybės ir originalaus dizaino dviračiai, kurie pavers Jūsų laisvalaikį ypatingu!
| Sandėlys | Likutis | Pristatymas |
| Tiekėjo sandėlys | Pristatymas 4-15 d.d. |
| Dviračio specifikacijos | |
|---|---|
| Rėmo dydis | 12,5 (31cm) |
| Rėmas | 24'' STEEL FRAME 310mm |
| Ratų dydis | 24 |
| Stabdžiai | LOGAN Alloy V-brake // Kaladėlės: 55 mm |
| Padangos | TRAYAL 24 x 1.95 |
| Svoris | 14.8 kg |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Balnelio stovas | 25.4 x 300 mm // QR |
| Balnelis | Selle Monte Grappa |
| Gal. pavarų perjungiklis | Shimano Tourney RD-TY300 |
| Gal. žvaigždžių blokas | Shimano MF-TZ500 // 6 pavarų |
| Grandinė | KMC Z33 |
| Pavarų rankenėlės | Shimano Tourney SL-RS35-6R / SL-RS35L |
| Pavarų skaičius | 3x6 |
| Pavarų tipas | Išorinės |
| Pedalai | BS atšvaitas, 9/16“ su rutuliniais guoliais |
| Priek. pavarų perjungiklis | Shimano Tourney FD-TZ500-DS6 DP |
| Priek. šakė | 24 Plienas // Standi |
| Priek. žvaigždžių blokas | 42-34-24T // 152L |
| Rankenos | BALLBOSS |
| Ratlankiai | CROSSER X2 Double Wall |
| Rato stebulės | Joy Tech JY433 // Joy Tech JY434 |
| Rekomenduojamas ūgis | 135-145 cm |
| Rėmo medžiaga | Plienas |
| Šakės užrakinimas | Nėra |
| Spalva | Juoda |
| Stabdžių rankenėlės | 3 finger lydinys/plastikas |
| Stabdžių tipas | V-brake |
| Vairo iškyša | Plieninė 60 x 25,4 mm // 28,6 mm šakė |