Prekės kodas: 49893
Turimas kiekis: 7
Medžiaga – aliuminis, paplitęs labiausiai. Lengvesnis už plieną ir tvirtesnis už anglies pluoštą. Naudojamas įvairių tipų dviračių gamyboje. Turi geriausią kainos-masės santykį.
Stabdžiai V-brake – paprastai keičiami, lengvi, nebrangūs, tačiau pasirinkus stabdžių kaladėles pagal naudojimo salygas, galima išgauti didelį efektyvumą.
Cross – tai Europoje gerai žinomas prekės ženklas, gaminamas ilgalaikę patirtį dviračių rinkoje turinčios Cross LTD serbų kompanijos. Įmonėje dirba beveik pusšimtis specialistų, kurių tikslas kasmet sukurti ir pasiūlyti aukščiausius kokybės standartus atitinkančius ir išskirtinio dizaino dviračius. Cross LTD gamina plataus spektro dviračių linijas: miesto, kalnų (MTB), kroso bei vaikiškus dviračius. Gamybai naudojami geriausios klasės komponentai: SHIMANO, SRAM, SUNTOUR, SCHWALBE, KINESIS, KENDA, PROMAX, SELLE ROYAL, HERRMANS, TEKTRO, MAGIRA, SELLE ITALIA, AXA, SKS ir kt. Pagrindinės naudojamos dalys - rėmai, šakės, stabdžiai bei stebulės yra lengvo aliuminio, todėl dauguma modelių pasižymi nedideliu svoriu. Cross – tai aukštos kokybės ir originalaus dizaino dviračiai, kurie pavers Jūsų laisvalaikį ypatingu!
| Sandėlys | Likutis | Pristatymas |
| Tiekėjo sandėlys | Pristatymas 4-15 d.d. |
| Dviračio specifikacijos | |
|---|---|
| Rėmo dydis | 10 (25 cm) |
| Rėmas | 20'' ALUMINUM 250mm |
| Ratų dydis | 20 |
| Stabdžiai | LOGAN // lydinio, kaladėlės 55 mm |
| Padangos | TRAYAL 20 x 2.125 |
| Svoris | ~11 kg |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Balnelio stovas | 28.6 x 300 mm // QR |
| Balnelis | Selle Monte Grappa |
| Gal. pavarų perjungiklis | Shimano Tourney RD-TY200-SS // 6-speed |
| Gal. žvaigždžių blokas | Shimano MF-TZ500 // 6-speed |
| Pavarų rankenėlės | Shimano Tourney RS35R6AT |
| Pavarų skaičius | 1x6;6 |
| Pavarų tipas | Išorinės |
| Pedalai | BS atšvaitas, FP-806, 9/16“ su rutuliniais guoliais |
| Priek. šakė | 20 Plieninė // Amortizuojanti |
| Rankenos | BALLBOSS |
| Ratlankiai | CROSSER X2 DOUBLE WALL |
| Rato stebulės | JOY TECH |
| Rekomenduojamas ūgis | 120-135 cm |
| Rėmo medžiaga | Aliuminis |
| Šakės užrakinimas | Nėra |
| Spalva | Žalia |
| Stabdžių rankenėlės | 2.5 pirštų lydinys/plastikas (juodos) |
| Stabdžių tipas | V-brake |
| Vairo iškyša | Plieninė 60 x 25,4 mm // 25,4 mm šakė |