Prekės kodas: 49898
Turimas kiekis: 2
Medžiaga – aliuminis, paplitęs labiausiai. Lengvesnis už plieną ir tvirtesnis už anglies pluoštą. Naudojamas įvairių tipų dviračių gamyboje. Turi geriausią kainos-masės santykį.
Stabdžiai V-brake – paprastai keičiami, lengvi, nebrangūs, tačiau pasirinkus stabdžių kaladėles pagal naudojimo salygas, galima išgauti didelį efektyvumą.
Cross – tai Europoje gerai žinomas prekės ženklas, gaminamas ilgalaikę patirtį dviračių rinkoje turinčios Cross LTD serbų kompanijos. Įmonėje dirba beveik pusšimtis specialistų, kurių tikslas kasmet sukurti ir pasiūlyti aukščiausius kokybės standartus atitinkančius ir išskirtinio dizaino dviračius. Cross LTD gamina plataus spektro dviračių linijas: miesto, kalnų (MTB), kroso bei vaikiškus dviračius. Gamybai naudojami geriausios klasės komponentai: SHIMANO, SRAM, SUNTOUR, SCHWALBE, KINESIS, KENDA, PROMAX, SELLE ROYAL, HERRMANS, TEKTRO, MAGIRA, SELLE ITALIA, AXA, SKS ir kt. Pagrindinės naudojamos dalys - rėmai, šakės, stabdžiai bei stebulės yra lengvo aliuminio, todėl dauguma modelių pasižymi nedideliu svoriu. Cross – tai aukštos kokybės ir originalaus dizaino dviračiai, kurie pavers Jūsų laisvalaikį ypatingu!
| Sandėlys | Likutis | Pristatymas |
| Tiekėjo sandėlys | Pristatymas 4-15 d.d. |
| Dviračio specifikacijos | |
|---|---|
| Rėmo dydis | 12 (30 cm) |
| Rėmas | FRAME ROMERO 24 SLOOPY / SPEEDSTER LADY CR24-300M-628 * LEONIS |
| Ratų dydis | 24 |
| Stabdžiai | Promax TX115C |
| Padangos | Kenda K831A 24 x 2.10 // AV |
| Svoris | 14.5 kg |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Balnelio stovas | PROMAX SP-222 // 27.2 x 250 mm |
| Balnelis | DDK-D2405 |
| Gal. pavarų perjungiklis | Shimano Tourney RD-TY300 |
| Gal. žvaigždžių blokas | Shimano MF-TZ500 // 6 pavarų |
| Grandinė | KMC Z72 |
| Pavarų rankenėlės | Shimano SL-RS35 |
| Pavarų skaičius | 3x7;21 |
| Pavarų tipas | Išorinės |
| Pedalai | MARWI SP-872N |
| Priek. pavarų perjungiklis | Shimano Tourney FH-TY500-TSM6 |
| Priek. šakė | HL CH-327E |
| Priek. žvaigždžių blokas | Shimano Tourney FC-TY301 // 42-34-24T, 150 mm |
| Rankenos | VELO VLG-207D2 // 65 mm |
| Ratlankiai | X-ALT X2 Double Wall |
| Rato stebulės | Joy Tech JY753, 36H // Joy Tech JY754, 36H |
| Rek. vaiko amžius | 9-12 metai |
| Rekomenduojamas ūgis | 135-145 cm |
| Rėmo medžiaga | Aliuminis |
| Šakės užrakinimas | Nėra |
| Spalva | Juoda |
| Stabdžių rankenėlės | PROMAX BL81AP |
| Stabdžių tipas | V-brake |
| Vairo iškyša | PROMAX HS-M503S // Ext: 40 mm |
| Vairo kolonėlė | VP MH-501 |