Prekės kodas: 49905
Turimas kiekis: 1
Medžiaga – aliuminis, paplitęs labiausiai. Lengvesnis už plieną ir tvirtesnis už anglies pluoštą. Naudojamas įvairių tipų dviračių gamyboje. Turi geriausią kainos-masės santykį.
Stabdžiai V-brake – paprastai keičiami, lengvi, nebrangūs, tačiau pasirinkus stabdžių kaladėles pagal naudojimo salygas, galima išgauti didelį efektyvumą.
Cross – tai Europoje gerai žinomas prekės ženklas, gaminamas ilgalaikę patirtį dviračių rinkoje turinčios Cross LTD serbų kompanijos. Įmonėje dirba beveik pusšimtis specialistų, kurių tikslas kasmet sukurti ir pasiūlyti aukščiausius kokybės standartus atitinkančius ir išskirtinio dizaino dviračius. Cross LTD gamina plataus spektro dviračių linijas: miesto, kalnų (MTB), kroso bei vaikiškus dviračius. Gamybai naudojami geriausios klasės komponentai: SHIMANO, SRAM, SUNTOUR, SCHWALBE, KINESIS, KENDA, PROMAX, SELLE ROYAL, HERRMANS, TEKTRO, MAGIRA, SELLE ITALIA, AXA, SKS ir kt. Pagrindinės naudojamos dalys - rėmai, šakės, stabdžiai bei stebulės yra lengvo aliuminio, todėl dauguma modelių pasižymi nedideliu svoriu. Cross – tai aukštos kokybės ir originalaus dizaino dviračiai, kurie pavers Jūsų laisvalaikį ypatingu!
| Sandėlys | Likutis | Pristatymas |
| Tiekėjo sandėlys | Pristatymas 4-15 d.d. |
| Dviračio specifikacijos | |
|---|---|
| Rėmo dydis | 12,5 (31cm) |
| Rėmas | 24'' ALLOY FRAME 310mm |
| Ratų dydis | 24 |
| Stabdžiai | LOGAN V-brake // REPUTE Mechanical Disc - 160 mm Rotorius |
| Padangos | RUBENA Ocelot 24 x 2.125 |
| Svoris | 14.5 kg |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Balnelio stovas | 27.2 x 300 mm // QR |
| Balnelis | Selle Monte Grappa |
| Gal. pavarų perjungiklis | Shimano Tourney RD-TY300 |
| Gal. žvaigždžių blokas | Shimano MF-TZ500 // 7 pavarų |
| Grandinė | KMC Z72 |
| Pavarų rankenėlės | Shimano Tourney SL-RS35-R7 / SL-RS35L |
| Pavarų skaičius | 3x7;21 |
| Pavarų tipas | Išorinės |
| Pedalai | BS reflektorius, 9/16“, FP-806 BS (juodi) |
| Priek. pavarų perjungiklis | Shimano Tourney FD-TZ500 |
| Priek. šakė | 24 Plieninė amortizuojanti |
| Priek. žvaigždžių blokas | 42-34-24T // 170L, 9/16 |
| Rankenos | BALLBOSS |
| Ratlankiai | CROSSER X2 Double Wall |
| Rato stebulės | Joy Tech JY761, QR, DISK, 36H // Joy Tech JY754, 36H |
| Rekomenduojamas ūgis | 135-145 cm |
| Rėmo medžiaga | Aliuminis |
| Šakės užrakinimas | Nėra |
| Spalva | Mėlyna |
| Stabdžių rankenėlės | 2,5 finger lydinys/plastikas |
| Stabdžių tipas | Mechaniniai diskiniai;V-brake |
| Vairo iškyša | Plieninė 80 (30°) x 25,4 mm // 28,6 mm šakė |