Prekės kodas: 49897
Turimas kiekis: 3
Medžiaga – aliuminis, paplitęs labiausiai. Lengvesnis už plieną ir tvirtesnis už anglies pluoštą. Naudojamas įvairių tipų dviračių gamyboje. Turi geriausią kainos-masės santykį.
Stabdžiai V-brake – paprastai keičiami, lengvi, nebrangūs, tačiau pasirinkus stabdžių kaladėles pagal naudojimo salygas, galima išgauti didelį efektyvumą.
Cross – tai Europoje gerai žinomas prekės ženklas, gaminamas ilgalaikę patirtį dviračių rinkoje turinčios Cross LTD bulgarų kompanijos. Įmonėje dirba beveik pusšimtis specialistų, kurių tikslas kasmet sukurti ir pasiūlyti aukščiausius kokybės standartus atitinkančius ir išskirtinio dizaino dviračius. Cross LTD gamina plataus spektro dviračių linijas: miesto, kalnų (MTB), kroso bei vaikiškus dviračius. Gamybai naudojami geriausios klasės komponentai: SHIMANO, SRAM, SUNTOUR, SCHWALBE, KINESIS, KENDA, PROMAX, SELLE ROYAL, HERRMANS, TEKTRO, MAGIRA, SELLE ITALIA, AXA, SKS ir kt. Pagrindinės naudojamos dalys - rėmai, šakės, stabdžiai bei stebulės yra lengvo aliuminio, todėl dauguma modelių pasižymi nedideliu svoriu. Cross – tai aukštos kokybės ir originalaus dizaino dviračiai, kurie pavers Jūsų laisvalaikį ypatingu!
| Sandėlys | Likutis | Pristatymas |
| Tiekėjo sandėlys | Pristatymas 4-15 d.d. |
| Dviračio specifikacijos | |
|---|---|
| Rėmo dydis | 11 (28cm) |
| Rėmas | FRAME REBEL 2019 20 * 280mm FOR ALLOY RIGID FORK |
| Ratų dydis | 20 |
| Stabdžiai | LOGAN Alloy V-brake // Kaladėlės: 55 mm |
| Padangos | TRAYAL 20 x 2,15 |
| Svoris | 10.54 kg |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Balnelis | Monte Grappa |
| Gal. pavarų perjungiklis | Shimano Tourney RD-TY200 |
| Gal. žvaigždžių blokas | SHIMANO MF-TZ500 // 6 pavarų |
| Grandinė | KMC Z72 |
| Pavarų rankenėlės | Shimano SL-RS35 // 6 pavarų |
| Pavarų skaičius | 6 |
| Pavarų tipas | Išorinės |
| Pedalai | FEIMIN FP-651 |
| Priek. šakė | 20 Aliuminio lydinio // Standi |
| Priek. žvaigždžių blokas | WHEELTOP 32T // 127L |
| Rankenos | BALLBOS 92B |
| Ratlankiai | CROSSER X2 Double Wall |
| Rekomenduojamas ūgis | 120-135 cm |
| Rėmo medžiaga | Aliuminis |
| Šakės užrakinimas | Nėra |
| Spalva | Rausva |
| Stabdžių rankenėlės | LOGAN // 2.5 pirštų, lydinys/plastikas (juodi) |
| Stabdžių tipas | V-brake |
| Vairo iškyša | AS-009N // 31.8 mm, Ext: 45 mm |
| Vairo kolonėlė | FP801S |