Prekės kodas: 48688
Turimas kiekis: 68
Rėmas tvirtas, geometrija panaši į kalnų dviračio, tačiau formuojama statmenesnė nei kalnų dviračio sėdėsena – mažiau apkraunamos rankos, išlaikomas geresnis matomumas. Skirtas tolimesnėms kelionėms, dažnai pritaikytas įvairiems priedams montuoti: purvasargiams, bagažinėms.
Medžiaga – aliuminis, paplitęs labiausiai. Lengvesnis už plieną ir tvirtesnis už anglies pluoštą. Naudojamas įvairių tipų dviračių gamyboje. Turi geriausią kainos-masės santykį.
Dažnai dedami plastikiniai purvasaugiai norint išlaikyti minimalų bendrą dviračio svorį, norint pritaikyti papildomai dedamą bagažinę daiktams.
Stabdžiai V-brake – paprastai keičiami, lengvi, nebrangūs, tačiau pasirinkus stabdžių kaladėles pagal naudojimo salygas, galima išgauti didelį efektyvumą.
Cross – tai Europoje gerai žinomas prekės ženklas, gaminamas ilgalaikę patirtį dviračių rinkoje turinčios Cross LTD bulgarų kompanijos. Įmonėje dirba beveik pusšimtis specialistų, kurių tikslas kasmet sukurti ir pasiūlyti aukščiausius kokybės standartus atitinkančius ir išskirtinio dizaino dviračius. Cross LTD gamina plataus spektro dviračių linijas: miesto, kalnų (MTB), kroso bei vaikiškus dviračius. Gamybai naudojami geriausios klasės komponentai: SHIMANO, SRAM, SUNTOUR, SCHWALBE, KINESIS, KENDA, PROMAX, SELLE ROYAL, HERRMANS, TEKTRO, MAGIRA, SELLE ITALIA, AXA, SKS ir kt. Pagrindinės naudojamos dalys - rėmai, šakės, stabdžiai bei stebulės yra lengvo aliuminio, todėl dauguma modelių pasižymi nedideliu svoriu. Cross – tai aukštos kokybės ir originalaus dizaino dviračiai, kurie pavers Jūsų laisvalaikį ypatingu!
| Sandėlys | Likutis | Pristatymas |
| Tiekėjo sandėlys | Pristatymas 4-15 d.d. |
| Dviračio specifikacijos | |
|---|---|
| Rėmo dydis | 19 (48cm) |
| Ratų dydis | 28 |
| Vairas | HL MTB-AL-320BT-FOV |
| Stabdžiai | PROMAX TX123D * BLACK |
| Padangos | SCHWALBE SPICER 40-622 * GREY REFLEX * 10100610 |
| Svoris | 16 kg |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Balnelio stovas | PROMAX SP-222 * BLACK |
| Balnelis | SADDLE SR ESSENZA ATHLETIC BLK 50A5UR0028096 MONO |
| Gal. pavarų perjungiklis | SHIMANO ACERA ARDT3000SGSL |
| Gal. žvaigždžių blokas | SHIMANO MF-TZ500-7 |
| Grandinė | KMC Z7 |
| Pavarų rankenėlės | SHIMANO ASTEF5002LSBL + ASTEF5002RV7AL |
| Pavarų skaičius | 3x7 |
| Pavarų tipas | Išorinės |
| Pedalai | MARWI SP-610 FULL ALLOY BLACK |
| Priek. pavarų perjungiklis | SHIMANO AFDTY510TSM6 48T DUAL-PULL, CS ANGLE: 66-69 |
| Priek. šakė | HL CH-187 AMS |
| Priek. žvaigždžių blokas | SHIMANO AFCM311C888CL |
| Priekiniai žibintai | FRONT: AXA BLUELINE 30 SWITCH |
| Rankenos | VELO VLG-311AD2 * BLACK |
| Ratlankiai | X-PERT X3 * BLACK MATT |
| Rekomenduojamas ūgis | 165-175cm |
| Rėmo medžiaga | Aliuminis |
| Spalva | Balta |
| Stabdžių tipas | V-brake |
| Vairo iškyša | HL TDS-C507-8FOV * BLACK |
| Vairo kolonėlė | VP A42E * BLACK W/MD-1D TOP CAP |