Prekės kodas: 400008
Turimas kiekis: 5
Rėmas gaminamas stipresnis nei kitų tipų dviračių, pritaikytas kuo geresniam pravažumui. Geometrija gali būti pasirenkama siekiant išgauti optimalų stabilumą arba manevringumą.
Medžiaga – aliuminis, paplitęs labiausiai. Lengvesnis už plieną ir tvirtesnis už anglies pluoštą. Naudojamas įvairių tipų dviračių gamyboje. Turi geriausią kainos-masės santykį.
Cross – tai Europoje gerai žinomas prekės ženklas, gaminamas ilgalaikę patirtį dviračių rinkoje turinčios Cross LTD bulgarų kompanijos. Įmonėje dirba beveik pusšimtis specialistų, kurių tikslas kasmet sukurti ir pasiūlyti aukščiausius kokybės standartus atitinkančius ir išskirtinio dizaino dviračius. Cross LTD gamina plataus spektro dviračių linijas: miesto, kalnų (MTB), kroso bei vaikiškus dviračius. Gamybai naudojami geriausios klasės komponentai: SHIMANO, SRAM, SUNTOUR, SCHWALBE, KINESIS, KENDA, PROMAX, SELLE ROYAL, HERRMANS, TEKTRO, MAGIRA, SELLE ITALIA, AXA, SKS ir kt. Pagrindinės naudojamos dalys - rėmai, šakės, stabdžiai bei stebulės yra lengvo aliuminio, todėl dauguma modelių pasižymi nedideliu svoriu. Cross – tai aukštos kokybės ir originalaus dizaino dviračiai, kurie pavers Jūsų laisvalaikį ypatingu!
| Likutis | Parduotuvė | Pristatymas |
| Tiekėjo sandėlys | Pristatymas 4-15 d.d. |
| Dviračio specifikacijos | |
|---|---|
| Rėmo dydis | 19 (48cm) |
| Rėmas | 27,5 alloy,head tube 50*44,mid tube 31.8 440mm,480mm,520mm |
| Ratų dydis | 27.5 |
| Stabdžiai | REPUTE MDB // rotoriai: 160 mm |
| Padangos | TRAYAL 27,5 x 2,10 |
| Svoris | 18.5 kg |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Balnelio stovas | 27,2 x 300 mm // QR, juodos matinės |
| Balnelis | ED |
| Centrinė ašis | THUN GOAL 120L |
| Gal. pavarų perjungiklis | Shimano Tourney TY-200GS |
| Gal. žvaigždžių blokas | Shimano MF-TZ500 // 7 pavarų |
| Grandinė | KMC Z33 |
| Pavarų rankenėlės | Shimano SL-RS35-R7 / SL-RS35-L |
| Pavarų skaičius | 3x7;21 |
| Pavarų tipas | Išorinės |
| Pedalai | BS atšvaitas, 9/16“ su rutuliniais guoliais |
| Priek. pavarų perjungiklis | Shimano Tourney RD-TZ500 |
| Priek. šakė | 27,5 spyruoklinė // crown+ inner tube Ø 25.4 * 28.6 mm, threadless |
| Priek. žvaigždžių blokas | 24-34-42T // 170L |
| Rankenos | CROSSER Balbos |
| Ratlankiai | CROSSER X2 Double Wall |
| Rato stebulės | Joy Tech JY D041 6-bolt / Joy Tech JY D242 6-bolt |
| Rekomenduojamas ūgis | 175-187cm |
| Rėmo medžiaga | Aliuminis |
| Šakės užrakinimas | Nėra |
| Spalva | Juoda;Mėlyna |
| Stabdžių rankenėlės | LOGAN LL-327AE // 2.5 pirštų |
| Stabdžių tipas | Mechaniniai diskiniai |
| Vairo iškyša | Lydinio, kombinuotas - Ext.: 80 mm (15°), H=50 // Ø 28.6 mm šakė |