Prekės kodas: 00077665
Turimas kiekis: 5
„Cannondale Bad Boy 1“ – tai absoliutus miesto dviračių flagmanas ir inžinerijos šedevras, kuriame agresyvus stilius susitinka su aukščiausio lygio technologijomis! Šis modelis pakelia miesto dviračių standartus į neregėtas aukštumas, pakeisdamas tradicinę grandinę švaria, tylia ir priežiūros nereikalaujančia „Gates Carbon Drive“ diržine pavara, suporuota su galinėje stebulėje paslėpta „Shimano Alfine“ 8 pavarų sistema. Tai reiškia tobulą, sklandų perjungimą net ir stovint prie šviesoforo! Dviratis pasižymi unikalia, vienos pusės „Lefty LightPipe“ šake su gamykliškai integruota, per USB kraunama LED juosta, o balnelio stove slepiasi galiniai raudoni žibintai. Galingi hidrauliniai diskiniai stabdžiai, rėmą sauganti „Urban Armor“ guma ir platūs 650b ratai garantuoja, kad su šia miesto legenda dominuosite gatvėse ne tik stilingai, bet ir maksimaliai patogiai!
| Gamintojas: | Cannondale |
„Cannondale Bad Boy 1“: Tobulumas, kuriam nereikia kompromisų
Jei ieškote geriausio, ką gali pasiūlyti miesto dviračių rinka, jūsų paieškos baigėsi. „Cannondale Bad Boy 1“ yra visos ikoniškos serijos karalius. Jis išlaiko atpažįstamą minimalistinį, agresyvų dizainą ir unikalią „Lefty“ šakę, tačiau jo varomoji jėga yra visiškai kitame lygyje. Pamirškite tepaluotus drabužius, nukritusias grandines ir nuolatinį pavarų reguliavimą.
Tai dviratis, sukurtas tiems, kurie nori tik sėsti ir važiuoti – greitai, be garso ir be jokių rūpesčių.
Kuo „Bad Boy 1“ išsiskiria ir kodėl tai absoliutus miesto flagmanas?
„Gates Carbon Drive“ Diržinė Pavara:
Vietoje tradicinės metalinės grandinės šis modelis naudoja anglies pluoštu sutvirtintą diržą. Jis tarnauja kelis kartus ilgiau nei grandinė, niekada nerūdija, jo nereikia tepti, todėl jūsų kelnės visada išliks švarios, o minimas bus neįtikėtinai tylus ir sklandus.
„Shimano Alfine“ Vidinės Pavaros:
Visos 8 pavaros yra sandariai paslėptos galinio rato stebulėje. Tai reiškia, kad joms nebaisus nei purvas, nei lietus. Be to, ši sistema leidžia perjungti pavaras net ir tada, kai nevažiuojate – tai nepakeičiama funkcija staigiai sustojus prie raudono šviesoforo signalo, kai norite lengvai pajudėti užsidegus žaliam.
„Lefty LightPipe“ Šakė su Integruotu LED:
Vienpusė „Lefty“ šakė pati savaime traukia žvilgsnius, tačiau šiame modelyje per visą jos ilgį yra sumontuota galinga, per USB kraunama LED šviesos juosta. Dviračio apšvietimo ekosistemą užbaigia balnelio stovas, kuriame gamykliškai integruoti raudoni galiniai žibintai, užtikrinantys maksimalų matomumą iš visų pusių.
Galingi Hidrauliniai Diskiniai Stabdžiai:
Agresyvus ir greitas važiavimas mieste reikalauja galingo stabdymo. Aukščiausios klasės hidraulinė sistema užtikrina neįtikėtinai švelnų, bet ypač stiprų stabdymą vieno piršto paspaudimu, nepriklausomai nuo oro sąlygų.
Miesto Bekelei Pritaikyti Ratai ir Rėmo Apsauga:
Plataus tūrio 650b (27.5 colio) padangos atstoja amortizatorius – jos tobulai sugeria šaligatvių bortelių smūgius bei asfalto duobes. Ant viršutinio rėmo vamzdžio esanti „Urban Armor“ (integruota guminė juosta) patikimai saugo rėmą nuo įbrėžimų, atremiant dviratį į stulpą ar sieną.
Techninė santrauka:
| Specifikacija | Detalizacija |
| Gamintojas | Cannondale (JAV) |
| Modelis | Bad Boy 1 |
| Paskirtis | Miestas / Aukščiausio lygio „Commuting“ / Urban stilius |
| Rėmas | „SmartForm C1“ aliuminis su „Urban Armor“ apsaugine juosta |
| Šakė | „Lefty LightPipe Rigid“ (vienpusė šakė su integruota USB LED juosta) |
| Pavara | „Gates Carbon Drive“ diržas (švari, tyli ir ilgaamžė sistema be grandinės) |
| Pavarų sistema | „Shimano Alfine“ 8 pavarų stebulė (vidinės pavaros su galimybe perjungti vietoje) |
| Apšvietimas | Integruotas LED šakėje (priekyje) ir balnelio stove (gale) |
| Stabdžiai | Hidrauliniai diskiniai stabdžiai (maksimali jėga ir jautrumas bet kokiu oru) |
| Ratai ir Padangos | 650b dydžio ratai su plačiomis padangomis maksimaliam miesto komfortui |
| Dviračio specifikacijos | |
|---|---|
| Rėmas | Bad Boy OPI, SmartForm C1 Alloy, integrated Urban Armor bumper, BSA, 1-1/8" headtube, sliding dropout |
| Priekinė šakė | Lefty LightPipe rigid, integrated SuperNova LED lightstrip, USB rechargeable battery, 1-1/8" steerer |
| Grandinė | Gates Carbon Drive, CDX Centertrack, 113T |
| Balnelis | Fabric Scoop Radius Elite, cro-mo rails |
| Pavarų perjungėjas | 0 |
| Vairas | Cannondale Riser, 6061 Alloy, 18mm rise, 8° back, 4° up, 680mm |
| Stabdžiai | Shimano MT400 hydro disc, 160/160mm RT26/RT30 rotors |
| Svoris | Bike weights are not listed as there is no real standard for bike weights. We always recommend to weight the bike on the shop floor and compare it to actual bike weights from other manufactures. |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Alkūnė-švaistikliai | Gates S150, Gates Belt Drive CDX sprocket 46T |
| Balnelio stovas | LightSkin w/ integrated rear LED light, 31.6, USB Rechargeable |
| Centrinė kompozicija | Thun Zumba |
| Kasetė | Gates, CDX, 22T |
| Miniklio velenas | Thun Zumba |
| Miniklio velenas | (F) Lefty 50 front / (R) Shimano Alfine 8-speed internal rear |
| Padangos | WTB Byway, 650b x 40c |
| Pagaminimo metai | 2022 |
| Pavarų sistema | Shimano Alfine Rapidfire, 8-speed |
| Pedalai | Cannondale Urban Pedal |
| Platforma | BAD BOY G1 |
| Ratlankiai | Cannondale, double wall w/eyelets, 32h |
| Šakė | Lefty LightPipe rigid, integrated SuperNova LED lightstrip, USB rechargeable battery, 1-1/8" steerer |
| Spalva | BBQ |
| Stabdžių svirtys | Shimano MT401 hydraulic disc |
| Stebulė | (F) Lefty 50 front / (R) Shimano Alfine 8-speed internal rear |
| Stipinai | Stainless Steel, 14g |
| Vairo iškiša | Bad Boy Si, integrated sandwich stem, 65mm |
| Vairo juosta - rankenėlės | Fabric Silicone Cell |
| Vairo kolonėlė | FSA Cartridge Bearing |