Prekės kodas: 00077666
Turimas kiekis: 5
„Cannondale Bad Boy 2“ – tai aukštesnės klasės miesto gatvių legenda, sukurta tiems, kurie vertina minimalistinį stilių ir pažangiausias technologijas! Didžiausias šio modelio išskirtinumas ir pranašumas prieš bazinę versiją – gamykliškai integruotas futuristinis apšvietimas. Unikalioje, vienos pusės „Lefty LightPipe“ šakėje įmontuota ryški, per USB kraunama LED juosta, o balnelio stove slepiasi galiniai raudoni LED žibintai, užtikrinantys fenomenalų matomumą tamsoje. Lengvas ir veržlus „SmartForm C2“ aliuminio rėmas aprūpintas „Urban Armor“ apsauga, saugančia dviratį nuo subraižymų. Platūs 650b ratai su miesto padangomis puikiai sugeria asfalto nelygumus, o galingi hidrauliniai diskiniai stabdžiai garantuoja maksimalų saugumą ir stabdymo galią bet kokiu oru. Tai greitas, stilingas ir dėmesį prikaustantis dviratis, paverčiantis kasdienes keliones į darbą tikru pasididžiavimu!
| Gamintojas: | Cannondale |
„Cannondale Bad Boy 2“: Nušvieskite miesto džiungles savo stiliumi
Kai kalbame apie ikoniškiausius ir labiausiai atpažįstamus miesto dviračius pasaulyje, „Cannondale Bad Boy“ serija visada atsiduria sąrašo viršuje. Antrosios serijos modelis („Bad Boy 2“) žengia didžiulį žingsnį į priekį, integruodamas apšvietimą tiesiai į patį dviračio dizainą. Tai ne šiaip dviratis – tai požiūris, sujungiantis agresyvią geometriją, plento dviračio greitį ir ypač „švarų“, minimalistinį stilių.
Su šiuo dviračiu jūs ne tik diktuojate eismą, bet ir tampate matomi iš toli, išlaikydami tobulą estetiką.
Kuo „Bad Boy 2“ išsiskiria ir kokias inovacijas jis siūlo?
„Lefty LightPipe“ Šakė su Integruotu LED:
Vienpusė „Lefty“ šakė pati savaime traukia praeivių žvilgsnius, tačiau šiame modelyje per visą jos ilgį yra sumontuota galinga, per USB kraunama LED šviesos juosta. Ji ne tik atrodo futuristiškai, bet ir drastiškai padidina jūsų matomumą kelyje.
Integruotas Galinis Apšvietimas:
Dviračio apšvietimo ekosistemą užbaigia balnelio stovas, kuriame taip pat gamykliškai integruoti raudoni LED žibintai. Pamirškite nuolat krentančius ar pametamus silikoninius žibintuvėlius – „Bad Boy 2“ apšvietimas visada yra kartu su jumis ir prisideda prie „švaraus“ dviračio dizaino.
Galingi Hidrauliniai Diskiniai Stabdžiai:
Agresyvus ir greitas važiavimas mieste reikalauja greitos reakcijos ir galingo stabdymo. Skirtingai nuo mechaninių, hidrauliniai diskiniai stabdžiai užtikrina neįtikėtinai švelnų, bet stiprų stabdymą vieno piršto paspaudimu – nepriklausomai nuo to, ar šviečia saulė, ar pliaupia netikėtas lietus.
Miesto Bekelei Pritaikyti Ratai (650b):
Dviratis naudoja 650b (27.5 colio) skersmens ratus, apautus plačiomis, didelio tūrio padangomis. Toks derinys atstoja amortizatorius – padangos puikiai sugeria šaligatvių bortelių smūgius, trinkelių vibracijas ir asfalto duobes, tačiau išlaiko greitą ir efektyvų riedėjimą.
„Urban Armor“ Apsauga:
Mieste dviratį dažnai tenka atremti į laiptų turėklus, stulpus ar sienas. Ant viršutinio rėmo vamzdžio esanti „Urban Armor“ (integruota guminė juosta) patikimai saugo rėmo dažus nuo įbrėžimų, todėl dviratis ilgiau išlieka kaip naujas.
Techninė santrauka:
| Specifikacija | Detalizacija |
| Gamintojas | Cannondale (JAV) |
| Modelis | Bad Boy 2 |
| Paskirtis | Miestas / Greitos kelionės (Commuting) / Išskirtinis stilius |
| Rėmas | „SmartForm C2“ aliuminis su „Urban Armor“ apsaugine juosta |
| Šakė | „Lefty LightPipe Rigid“ (vienpusė šakė su integruota USB LED juosta) |
| Apšvietimas | Integruotas LED šakėje (priekyje) ir balnelio stove (gale) |
| Stabdžiai | Hidrauliniai diskiniai stabdžiai (maksimali jėga ir jautrumas bet kokiu oru) |
| Ratai ir Padangos | 650b dydžio ratai su plačiomis padangomis maksimaliam miesto komfortui |
| Geometrija | Agresyvi miesto geometrija, pritaikyta greitai reakcijai ir laviravimui eisme |
| Dviračio specifikacijos | |
|---|---|
| Rėmas | SmartForm C2 Alloy, integrated Urban Armor bumper, BSA threaded BB, 1-1/8" headtube |
| Priekinė šakė | Lefty LightPipe rigid, integrated SuperNova LED lightstrip, USB rechargeable battery, 1-1/8" steerer |
| Grandinė | KMC Z9, 9-speed |
| Balnelis | Cannondale Urban |
| Pavarų perjungėjas | MicroSHIFT MEZZO M36L |
| Vairas | Cannondale 3 Riser, 6061 Alloy, 18mm rise, 8° back, 4° up, 680mm |
| Stabdžiai | Tektro M275 hydraulic disc, 160/160mm rotors |
| Svoris | Bike weights are not listed as there is no real standard for bike weights. We always recommend to weight the bike on the shop floor and compare it to actual bike weights from other manufactures. |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Alkūnė-švaistikliai | Shimano MT210, 46/30 |
| Balnelio stovas | LightSkin w/ integrated rear LED light, 31.6, USB Rechargeable |
| Centrinė kompozicija | Cartridge, sealed |
| Kasetė | Sunrace, 11-32, 9-speed |
| Miniklio velenas | Cartridge, sealed |
| Miniklio velenas | (F) Lefty 50 / (R) Formula DC-1422 QR |
| Padangos | WTB Byway, 650b x 40c |
| Pagaminimo metai | 2022 |
| Pavarų sistema | microSHIFT, 9-speed |
| Pedalai | Cannondale Urban Pedal |
| Platforma | BAD BOY G1 |
| Ratlankiai | Cannondale, double wall, 32h |
| Šakė | Lefty LightPipe rigid, integrated SuperNova LED lightstrip, USB rechargeable battery, 1-1/8" steerer |
| Spalva | BBQ |
| Stabdžių svirtys | Tektro hydraulic disc |
| Stebulė | (F) Lefty 50 / (R) Formula DC-1422 QR |
| Stipinai | Stainless Steel, 14g |
| Vairo iškiša | Bad Boy, 6061 alloy, 31.8, 60mm |
| Vairo juosta - rankenėlės | Cannondale Comfort |
| Vairo kolonėlė | Semi-Integrated |