Prekės kodas: 00077667
Turimas kiekis: 6
„Cannondale Bad Boy 3“ – tai miesto gatvių legenda, sukurta tiems, kurie vertina minimalistinį stilių, agresyvumą ir neprilygstamas inovacijas! Išskirtinis šio modelio bruožas – unikali, vienos pusės „Lefty Rigid“ šakė, traukianti praeivių žvilgsnius ir užtikrinanti neįtikėtiną valdymo tikslumą bei standumą. Lengvas ir veržlus „SmartForm C2“ aliuminio rėmas aprūpintas integruota „Urban Armor“ apsauga – specialia guma, saugančia dviratį nuo subraižymųremiant jį į stulpus ar sienas. Platūs 650b ratai su miesto padangomis veikia kaip natūralūs amortizatoriai, tobulai sugeriantys asfalto nelygumus ir leidžiantys greitai laviruoti spūstyse. Patikimi diskiniai stabdžiai garantuoja maksimalų saugumą ir stabdymo galią bet kokiu oru. Tai greitas, stilingas ir nekompromisinis dviratis, paverčiantis kasdienes keliones į darbą tikru pasididžiavimu!
| Gamintojas: | Cannondale |
„Cannondale Bad Boy 3“: Užkariaukite miesto džiungles su stiliumi
Kai kalbame apie ikoniškiausius ir labiausiai atpažįstamus miesto dviračius pasaulyje, „Cannondale Bad Boy“ serija visada atsiduria sąrašo viršuje. Tai ne šiaip dviratis – tai požiūris. Sukurtas greitam judėjimui betono džiunglėse, „Bad Boy 3“ sujungia agresyvią kalnų dviračio geometriją su plento dviračio greičiu ir ypač "švariu", minimalistiniu dizainu.
Su šiuo dviračiu jūs nevažiuojate su eismu – jūs jį diktuojate.
Kuo „Bad Boy 3“ išsiskiria iš visų kitų miesto dviračių?
Legendinė „Lefty Rigid“ Šakė:
Tai išskirtiniausias ir daugiausiai dėmesio pritraukiantis dviračio elementas – vienpusė priekinė šakė. Nors iš pirmo žvilgsnio atrodo neįprastai ir laužo fizikos dėsnius, „Lefty“ konstrukcija yra ypač tvirta, lengvesnė už standartines šakes ir užtikrina chirurgiškai aštrų bei labai tikslų valdymą aštriuose miesto posūkiuose.
Miesto Bekelei Pritaikyti Ratai (650b):
Dviratis naudoja 650b (27.5 colio) skersmens ratus, apautus plačiomis, didelio tūrio padangomis. Toks derinys atstoja amortizatorius – padangos puikiai sugeria šaligatvių bortelių smūgius, trinkelių vibracijas ir asfalto duobes, tačiau išlaiko greitą ir efektyvų riedėjimą.
„Urban Armor“ Apsauga:
Mieste dviratį dažnai tenka atremti į laiptų turėklus, stulpus, dviračių stovus ar mūrines sienas. Ant viršutinio rėmo vamzdžio esanti „Urban Armor“ (integruota guminė juosta) patikimai saugo rėmo dažus nuo įbrėžimų ir pažeidimų, todėl dviratis ilgiau išlieka kaip naujas.
Patikimi Diskiniai Stabdžiai:
Agresyvus ir greitas važiavimas mieste reikalauja greitos reakcijos ir galingo stabdymo. Diskiniai stabdžiai užtikrina tolygią ir stiprią stabdymo jėgą nepriklausomai nuo to, ar šviečia saulė, ar pliaupia netikėtas lietus.
Agresyvus, bet Patogus Valdymas:
„Bad Boy“ rėmo geometrija yra orientuota į veržlumą ir manevringumą. Vairas yra pakankamai platus, kad išlaikytumėte stabilumą ir puikiai matytumėte eismą virš automobilių stogų, tačiau sėdėsena leidžia stipriai ir efektyviai minti pedalus.
Techninė santrauka:
| Specifikacija | Detalizacija |
| Gamintojas | Cannondale (JAV) |
| Modelis | Bad Boy 3 |
| Paskirtis | Miestas / Greitos kasdienės kelionės (Commuting) / Urban stilius |
| Rėmas | „SmartForm C2“ aliuminis su „Urban Armor“ apsaugine juosta |
| Šakė | „Lefty Rigid“ (unikalios konstrukcijos vienpusė kieta šakė) |
| Stabdžiai | Diskiniai stabdžiai (užtikrintas ir saugus veikimas visomis oro sąlygomis) |
| Ratai ir Padangos | 650b dydžio ratai su plačiomis padangomis maksimaliam miesto komfortui |
| Pavarų sistema | Patikima ir plokščiam miesto reljefui bei įkalnėms pritaikyta pavarų grupė |
| Geometrija | Agresyvi miesto geometrija, pritaikyta greitai reakcijai ir laviravimui eisme |
| Dviračio specifikacijos | |
|---|---|
| Rėmas | SmartForm C2 Alloy, integrated Urban Armor bumper, BSA threaded BB, 1-1/8" headtube |
| Priekinė šakė | Lefty Rigid, 1-1/8" steerer |
| Grandinė | KMC Z8, 8-speed |
| Balnelis | Cannondale Urban |
| Pavarų perjungėjas | MicroSHIFT MEZZO M26L |
| Vairas | 6061 double-butted, 25mm rise, 680mm |
| Stabdžiai | Tektro M275 hydraulic disc, 160/160mm rotors |
| Svoris | Bike weights are not listed as there is no real standard for bike weights. We always recommend to weight the bike on the shop floor and compare it to actual bike weights from other manufactures. |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Alkūnė-švaistikliai | Prowheel, 46-30 |
| Balnelio stovas | Alloy, 31.6 x 350mm |
| Centrinė kompozicija | Cartridge, sealed |
| Kasetė | Shimano HG41, 11-31, 8-speed |
| Miniklio velenas | Cartridge, sealed |
| Miniklio velenas | (F) Lefty 50 / (R) Formula DC-1422 QR |
| Padangos | WTB Byway, 650b x 40c |
| Pagaminimo metai | 2022 |
| Pavarų sistema | microSHIFT, 8-speed |
| Pedalai | Cannondale Urban Pedal |
| Platforma | BAD BOY G1 |
| Ratlankiai | Cannondale, double wall, 32h |
| Šakė | Lefty Rigid, 1-1/8" steerer |
| Spalva | BBQ |
| Stabdžių svirtys | Tektro hydraulic disc |
| Stebulė | (F) Lefty 50 / (R) Formula DC-1422 QR |
| Stipinai | Stainless Steel, 14g |
| Vairo iškiša | Bad Boy, 6061 alloy, 31.8, 60mm |
| Vairo juosta - rankenėlės | Cannondale Comfort |
| Vairo kolonėlė | Semi-Integrated |