Prekės kodas: 00101160
Turimas kiekis: 21
„Cannondale CAAD14 3“ (BBQ) – tai naujausias legendinės „Carbon Killer“ serijos plento dviratis, įrodantis, kad aukščiausios klasės aliuminis vis dar valdo kelius! Sukurtas greičiui, aštriam valdymui ir maksimaliam jėgos perdavimui, šis modelis naudoja „SmartForm C1 Premium“ aliuminio rėmą, kuris savo svoriu ir standumu nenusileidžia (o dažnai ir lenkia) anglies pluošto analogus. CAAD14 evoliucija atneša dar geresnę aerodinamiką ir neįtikėtiną komfortą dėl žemintų galinių plunksnų bei „SAVE“ mikropakabos technologijos. Komplektuojamas su laiko patikrinta ir lenktynėms paruošta „Shimano 105“ pavarų grupe bei galingais hidrauliniais diskiniais stabdžiais. Išskirtinė, agresyvi „BBQ“ (matinė juoda) spalva suteikia dviračiui taktinę, profesionalią išvaizdą. Tai tobulas ginklas greitoms treniruotėms, kriteriumo lenktynėms ir ilgiems savaitgalio pabėgimams!
| Gamintojas: | Cannondale |
„Cannondale CAAD14 3“: Aliuminio tobulybė, nepaliekanti kompromisų
Kol daugelis gamintojų visą dėmesį skiria tik anglies pluoštui, „Cannondale“ toliau tobulina tai, ką daro geriausiai pasaulyje – kuria aliumininius plento dviračius, kurie priverčia nurausti net brangiausių karboninių modelių savininkus. „CAAD14 3“ yra šios inžinerinės evoliucijos viršūnė. Tai dviratis, sukurtas tiems, kurie vertina tiesioginį ryšį su keliu, sprogstamąją akceleraciją ir patikimumą, tačiau nenori aukoti komforto ir aerodinamikos.
Jei ieškote dviračio, kuris su malonumu draskytų asfaltą posūkiuose ir lengvai koptų į stačiausias įkalnes – CAAD14 yra jūsų pasirinkimas.
Kuo „CAAD14 3“ išsiskiria plento dviračių rinkoje?
„SmartForm C1 Premium“ Rėmas („Carbon Killer“):
Tai lengviausias ir standžiausias aliuminio rėmas, kurį gali pasiūlyti „Cannondale“. Kiekvienas vamzdis išlietas taip, kad maksimaliai sumažintų svorį ten, kur jo nereikia, ir išlaikytų absoliutų standumą miniklio bei vairo kolonėlės srityse. Jėgos perdavimas yra momentinis.
Aerodinamika, Kurią Jaučiate:
CAAD14 perėmė „SuperSix EVO“ brolio aerodinamines savybes. Nupjauto profilio („Truncated Airfoil“) vamzdžiai sumažina oro pasipriešinimą net iki 30 %, lyginant su apvaliais vamzdžiais. Jūs taupote vatus kiekviename kilometre.
„SAVE“ Mikropakabos Komfortas:
Aliuminis neturi būti kietas ir nepatogus! Žemai nuleistos galinės rėmo plunksnos („dropped seatstays“) ir anglies pluošto šakė sugeria kelio nelygumus bei vibracijas. Rezultatas – mažesnis nuovargis ir geresnis rato sukibimas su asfaltu.
„Shimano 105“ – Auksinis Standartas:
Dviratis aprūpintas pilna „Shimano 105“ hidraulinių diskinių stabdžių ir pavarų grupe. Tai pati populiariausia ir patikimiausia grupė pasaulyje, siūlanti „Dura-Ace“ lygio perjungimo tikslumą ir ilgaamžiškumą už prieinamą kainą.
„BBQ“ (Barbeque Black) Estetika:
Matinė juoda apdaila ne tik atrodo agresyviai ir profesionaliai, bet ir yra itin praktiška. Ji pabrėžia rėmo linijas ir leidžia išsiskirti be jokių rėkiančių spalvų.
„Cannondale CAAD14 3“ – įrodykite, kad laimi kojos ir inžinerija, o ne rėmo medžiaga!
Techninė santrauka:
| Komponentas | Specifikacija |
| Gamintojas | Cannondale |
| Modelis | CAAD14 3 (C13024U10) |
| Spalva | BBQ (Matinė Juoda / Matte Black) |
| Rėmas | SmartForm C1 Premium Alloy, integruotas laidų pravedimas, SAVE, BSA miniklis, 142x12 thru-axle |
| Šakė | CAAD14 Full Carbon, SAVE, 1-1/8" to 1-1/4" steerer, 100x12mm thru-axle |
| Pavarų sistema | Shimano 105 (2x11 arba 2x12 greičių, priklausomai nuo gamybos specifikacijos) |
| Stabdžiai | Shimano 105 hidrauliniai diskiniai (Hydraulic Disc), 160/160mm RT70 rotoriai |
| Priekinis žvaigždžių blokas | Shimano 105 (Paprastai 50/34T arba 52/36T) |
| Galinė kasetė | Shimano 105 (Paprastai 11-30T arba 11-34T) |
| Ratai / Ratlankiai | Cannondale RD (Aliumininiai, pritaikyti bekamerinei „Tubeless Ready“ sistemai) |
| Padangos | Vittoria Zaffiro (700 x 28c) |
| Dviračio specifikacijos | |
|---|---|
| Rėmas | CAAD14, SmartForm C1 Premium Alloy, integrated cable routing, 12x142 thru-axle, BSA 68mm threaded BB, flat mount disc, UDH |
| Priekinė šakė | CAAD14, full carbon, 1-1/8" to 1-1/2" Delta Steerer, integrated crown race, 12x100mm thru-axle, flat mount disc, internal routing, 55mm offset (44-54cm), 45mm offset (56-61cm) |
| Grandinė | Shimano 105 7100, 12-speed |
| Balnelis | Prologo Nago RS STN |
| Pavarų perjungėjas | Shimano 105 R7100, 2x12-speed |
| Vairas | Vision Trimax Compact |
| Stabdžiai | Shimano 105 R7170 hydraulic disc, 160/160mm RT70 rotors |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Alkūnė-švaistikliai | Shimano 105 R7100, 50/34 |
| Balnelio stovas | Cannondale 3, 6061 Alloy, 27.2x350mm |
| Kasetė | Shimano 105 R7100, 11-34, 12-speed |
| Miniklio velenas | Shimano BB-RS500, BSA 68 |
| Padangos | Vittoria Zaffiro, 700x28c |
| Platforma | CAAD 14 |
| Ratlankiai | Cannondale RD 2.0 Disc, double wall w/ eyelet, 28h |
| Spalva | BBQ |
| Stabdžių svirtys | Shimano 105 R7100 hydraulic disc |
| Stebulė | Shimano TC500, centerlock, (F) 12x100mm, (R) 12x142mm |
| Stipinai | Stainless Steel, 14g |
| Vairo iškiša | Cannondale C1 Conceal, Alloy, 31.8, -6° |
| Vairo juosta - rankenėlės | Cannondale Bar Tape, 3.5mm |
| Vairo kolonėlė | Integrated, 1-1/8" - 1.5" |