Prekės kodas: 00082307
Turimas kiekis: 5
„Cannondale Quick CX 2 Women's“ – tai tobulas hibridinis dviratis moterims, kurios nenori apsiriboti vien miesto asfaltu ir svajoja apie laisvę tyrinėti miško takus ar žvyrkelius! Sukurtas atsižvelgiant į moters anatomiją, šis modelis pasižymi specialia rėmo geometrija, leidžiančia patogiai užsėsti ir išlaikyti tiesesnę, nugaros nevarginančią sėdėseną. Skirtingai nuo standartinių miesto dviračių, „Quick CX“ serija apginkluota amortizuojančia priekine šake, kuri tobulai sugeria kelio nelygumus bei šaknis, o išvažiavus ant lygaus asfalto – gali būti lengvai užrakinama maksimaliam greičiui. Dviratis aprūpintas galingais hidrauliniais diskiniais stabdžiais, platesnėmis mišrios dangos padangomis ir modernia pavarų sistema. Be to, priekiniame rate slepiasi integruotas „Cannondale“ išmanusis jutiklis, automatiškai fiksuojantis jūsų greitį bei atstumą. Tai dviratis, kuris prisitaiko prie jūsų, o ne atvirkščiai!
| Gamintojas: | Cannondale |
„Cannondale Quick CX 2 Women's“: Vienas dviratis visiems jūsų nuotykiams
Dažnai dviratininkės susiduria su dilema: rinktis greitą miesto dviratį asfaltui ar sunkų kalnų dviratį miško takams? „Cannondale Quick CX 2 Women's“ išsprendžia šį klausimą visiems laikams. Tai aukščiausios klasės hibridas (angl. Cross / Hybrid), apjungiantis plento dviračių lengvumą ir MTB (kalnų) dviračių pravažumą.
Nesvarbu, ar šiandien jūsų maršrutas driekiasi dviračių takais link biuro, ar nusprendėte savaitgalį pasiklysti vaizdinguose pušynų žvyrkeliuose – „Quick CX 2“ visada bus pasirengęs.
Kuo „Quick CX 2 Women's“ išsiskiria ir kodėl jis toks universalus?
Speciali Moteriška Geometrija:
Dviratis suprojektuotas atsižvelgiant į moterų poreikius. Viršutinis rėmo vamzdis yra elegantiškai nuleistas, todėl užsėsti ir nulipti yra kur kas lengviau. Taip pat parinktas specialus, moteriškai anatomijai pritaikytas balnelis ir optimalus vairo plotis, užtikrinantys maksimalų komfortą net ir ilgose kelionėse.
Amortizuojanti Šakė su Užrakinimu:
Skirtingai nei standartiniai miesto dviračiai, šis modelis turi priekinę amortizuojančią šakę. Ji tobulai sugeria vibracijas važiuojant per duobes, akmenukus ar medžių šaknis, tausodama jūsų rankas. Išvažiavus ant lygaus asfalto, šakę galite paprasčiausiai užrakinti (Lockout) – taip neprarasite minimo energijos ir važiuosite gerokai greičiau.
Mišrios Dangos Padangos:
700c dydžio ratai apauti platesnėmis, specialaus profilio padangomis. Jų centrinė dalis yra gana lygi (greitam riedėjimui asfaltu), o šonai turi grubesnį protektorių, kuris įsikabina į birų gruntą ar posūkiuose ant žvyrkelio, neleisdamas dviračiui nuslysti.
Galingi Hidrauliniai Diskiniai Stabdžiai:
Užmirškite mechaninius trosus. Hidraulinė stabdžių sistema leidžia sustabdyti dviratį neįtikėtinai švelniai ir tiksliai, naudojant minimalią jėgą. Jūs visada jausitės saugiai, nesvarbu, ar leidžiatės nuo stataus kalno miške, ar stabdote staiga užklupus lietui mieste.
Išmanioji Integracija ir Saugumas:
Priekinėje stebulėje gamykliškai sumontuotas išmanusis jutiklis automatiškai fiksuoja jūsų keliones be jokio papildomo mygtukų spaudymo (duomenys matomi išmaniojo telefono programėlėje). Telefoną galite patogiai pritvirtinti ant „Intellimount“ vairo iškyšos. Saugumui tamsoje rėmas aprūpintas 360° atspindinčiais elementais.
Techninė santrauka:
| Specifikacija | Detalizacija |
| Gamintojas | Cannondale (JAV) |
| Modelis | Quick CX 2 Women's |
| Paskirtis | Hibridas (Cross) / Miestas / Miško takai / Žvyrkeliai |
| Rėmas | „SmartForm C3“ Aliuminis (speciali moteriška geometrija su nuleistu vamzdžiu) |
| Šakė | Amortizuojanti su užrakinimu („Lockout“) (komfortui bekelėje, greičiui ant asfalto) |
| Stabdžiai | Hidrauliniai diskiniai stabdžiai (užtikrintas ir švelnus stabdymas bet kokiu oru) |
| Ratai ir Padangos | 700c dydžio ratai su mišriai dangai (asfaltui/gruntui) pritaikytomis padangomis |
| Išmanumas | Integruotas „Cannondale“ rato jutiklis ir „Intellimount“ telefono laikiklio pagrindas |
| Matomumas | 360° atspindintys rėmo elementai maksimaliam saugumui tamsoje |
| Praktiškumas | Paruoštos paslėptos tvirtinimo vietos purvasargiams, bagažinei ir gertuvių laikikliams |
| Dviračio specifikacijos | |
|---|---|
| Rėmas | SmartForm C3 Alloy, SAVE, tapered head tube, Straightshot hidden cable routing, flat mount disc, rack/fender mounts, 360° reflectivity |
| Priekinė šakė | Suntour NEX-E25, 63mm, tapered alloy steerer, coil, remote lockout, custom crown |
| Grandinė | KMC Z9, 9-speed |
| Balnelis | Cannondale Fitness Ergo Double Density |
| Pavarų perjungėjas | Shimano ST-EF505, 9-speed |
| Vairas | Cannondale Riser, 6061 Alloy, 25mm rise, 8° sweep, 6° rise, 660mm |
| Stabdžiai | (F) Tektro HD-T275 hydraulic disc, 160mm rotor / (R) Tektro HD-R280 hydraulic disc, 160mm rotor |
| Svoris | Bike weights are not listed as there is no real standard for bike weights. We always recommend to weight the bike on the shop floor and compare it to actual bike weights from other manufactures. |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Alkūnė-švaistikliai | Shimano MT210, 46/30 |
| Balnelio stovas | 6061 Alloy, 27.2 x 350mm |
| Kasetė | Shimano HG200, 11-34, 9-speed |
| Miniklio velenas | Cartridge, square taper |
| Padangos | Vittoria Terreno Dry, 700 x 40, reflective strip |
| Pagaminimo metai | 2022 |
| Papildomai | Cannondale Wheel Sensor |
| Pedalai | Cannondale Platform |
| Platforma | QUICK CX G1 |
| Ratlankiai | DC 4.0, double wall w/eyelet, 32h |
| Ryšys | Cannondale Wheel Sensor |
| Spalva | LYW |
| Stabdžių svirtys | Tektro hydraulic disc |
| Stebulė | (F) Sealed Alloy Disc, QR / (R) Sealed Alloy Disc, QR |
| Stipinai | Stainless Steel, 14g |
| Vairo iškiša | Cannondale 3 with Intellimount, Alloy, 31.8mm clamp |
| Vairo juosta - rankenėlės | Fabric FunGuy |
| Vairo kolonėlė | Semi-Integrated, Tapered |