Prekės kodas: 00101898
Turimas kiekis: 5
| Gamintojas: | Cannondale |
| Dviračio specifikacijos | |
|---|---|
| Rėmas | SuperSix EVO Carbon, Gen 5, integrated cable routing, 12x142 thru-axle, BSA 68mm threaded BB, flat mount disc, integrated seat binder, UDH |
| Priekinė šakė | SuperSix EVO Carbon, Gen 5, integrated crown race, 12x100mm thru-axle, flat mount disc, internal routing, 1-1/8" to 1-1/4" Delta steerer, 55mm offset (44-54cm), 45mm offset (56-61cm) |
| Grandinė | Shimano Ultegra, 12-speed |
| Balnelis | Fizik Vento Antares R5, S-Alloy rails, 140mm |
| Pavarų perjungėjas | Shimano Ultegra Di2 R8170, wireless, 2x12-speed |
| Vairas | Vision Trimax Carbon Aero |
| Stabdžiai | Shimano Ultegra R8170 hydraulic disc, 160/140mm CL800 rotors |
| Svoris | Bike weights are not listed as there is no real standard for bike weights. We always recommend to weight the bike on the shop floor and compare it to actual bike weights from other manufactures. |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Alkūnė-švaistikliai | Shimano Ultegra R8100, 52/36 |
| Balnelio stovas | Cannondale C1 Aero 40 Carbon V2, 0mm offset (44-54cm), 15mm offset (56-61cm) |
| Kasetė | Shimano Ultegra R8100, 11-30, 12-speed |
| Miniklio velenas | Shimano BB-RS500, BSA 68 |
| Padangos | Schwalbe One TLR, 700x28c, tubeless ready |
| Papildomai | Tubeless valves, Shimano EC300 charging connector, Conceal Stem accessory mount |
| Platforma | SUPER SIX G3 |
| Ratlankiai | DT Swiss ERC 45, carbon, 24mm inner width, 45mm depth, 24h, tubeless ready |
| Spalva | TUB |
| Stabdžių svirtys | Shimano Ultegra Di2 R8170 hydraulic disc |
| Stebulė | DT Swiss 370, centerlock, straight pull - (F) 12x100mm, (R) 12x142mm |
| Stipinai | DT Swiss Competition |
| Vairo iškiša | Cannondale C1 Conceal, Alloy, 31.8, -6° |
| Vairo juosta - rankenėlės | Cannondale Bar Tape, 3.5mm |
| Vairo kolonėlė | Integrated, 1-1/8" - 1-1/4" |