Prekės kodas: 00101902
Turimas kiekis: 1
| Gamintojas: | Cannondale |
| Dviračio specifikacijos | |
|---|---|
| Rėmas | SuperSix EVO Carbon, Gen 5, integrated cable routing, 12x142 thru-axle, BSA 68mm threaded BB, flat mount disc, integrated seat binder, UDH |
| Priekinė šakė | SuperSix EVO Carbon, Gen 5, integrated crown race, 12x100mm thru-axle, flat mount disc, internal routing, 1-1/8" to 1-1/4" Delta steerer, 55mm offset (44-54cm), 45mm offset (56-61cm) |
| Grandinė | SRAM Rival, 12-speed |
| Balnelis | Fizik Vento Antares R7, 140mm |
| Pavarų perjungėjas | SRAM Rival AXS, 2x12-speed |
| Vairas | Vision Trimax Carbon Aero |
| Stabdžiai | SRAM Rival AXS hydraulic disc, 160/160mm PaceLine centerlock rotors |
| Svoris | Bike weights are not listed as there is no real standard for bike weights. We always recommend to weight the bike on the shop floor and compare it to actual bike weights from other manufactures. |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Alkūnė-švaistikliai | SRAM Rival AXS, 48/35 |
| Balnelio stovas | Cannondale C1 Aero 40 Carbon V2, 0mm offset (44-54cm), 15mm offset (56-61cm) |
| Kasetė | SRAM Rival XG-1250, 10-36, 12-speed |
| Miniklio velenas | SRAM DUB BSA |
| Padangos | Schwalbe One TLR, 700x28c, tubeless ready |
| Papildomai | Tubeless valves, SRAM AXS charger, Conceal Stem accessory mount |
| Platforma | SUPER SIX G3 |
| Ratlankiai | DT Swiss ERC 45, carbon, 24mm inner width, 45mm depth, 24h, tubeless ready |
| Spalva | CTG |
| Stabdžių svirtys | SRAM Rival AXS hydraulic disc |
| Stebulė | DT Swiss 370, centerlock, straight pull - (F) 12x100mm, (R) 12x142mm |
| Stipinai | DT Swiss Competition |
| Vairo iškiša | Cannondale C1 Conceal, Alloy, 31.8, -6° |
| Vairo juosta - rankenėlės | Cannondale Bar Tape, 3.5mm |
| Vairo kolonėlė | Integrated, 1-1/8" - 1-1/4" |