Prekės kodas: 00101893
Turimas kiekis: 3
Cannondale SuperX LAB71 (RAW) – tai visiškas ir nevaržomas „Gravel“ lenktynių dominavimas. Sukurtas naudojant patį pažangiausią, itin lengvą „Series 0 Carbon“ anglies pluoštą (rėmas sveria mažiau nei 900 gramų!), šis bolidas atkeliauja su beprecedente inovacija – SRAM RED XPLR AXS 13 pavarų belaide sistema bei integruotu galios matuokliu. Važiavimo dinamiką tiesiogiai diktuoja elitiniai Reserve 40|44 GR anglies pluošto ratai, besisukantys ant „DT Swiss 180“ keraminių guolių, ir bendradarbiaujant su „MOMODesign“ sukurtas vientisas anglies pluošto vairas „SystemBar R-One“. Unikali ir minimalistinė „RAW“ (atviro karbono) apdaila ne tik pabrėžia industrinį dviračio grožį, bet ir taupo lemiamus svorio gramus. Tai svajonių mašina tiems, kurie bekelės maratonuose pripažįsta tik pirmąją vietą!
| Gamintojas: | Cannondale |
Cannondale SuperX LAB71: Žvyrkelių Formulė 1
Kam tenkintis kompromisais, kai galite turėti patį geriausią? „LAB71“ divizija pristato absoliučią inžinerijos viršūnę žvyrkelių („Gravel“) ir ciklokroso (CX) pasaulyje – visiškai naują „SuperX“ platformą. Tai tas pats dviratis, kuriuo važiuoja „EF Pro Cycling“ komandos žvaigždės, sukonstruotas vieninteliam tikslui: dominuoti nuo starto linijos iki pat finišo.
Kuo „SuperX LAB71“ yra be konkurencijos?
„Series 0 Carbon“ ir Svorį Taupanti „RAW“ Apdaila: „Cannondale“ inžinieriai šiam modeliui panaudojo savo tobuliausią „Series 0“ anglies pluoštą, kurio dėka 56 cm dydžio rėmas sveria vos ~900 gramų. Tuo tarpu speciali „RAW“ apdaila pašalina visus sunkius gruntų ir dažų sluoksnius, palikdama po skaidriu laku tik natūralią, agresyviai atrodančią anglies pluošto tekstūrą.
Revoliucinė 13 Pavarų Sistema: Šiame modelyje debiutuoja naujausios kartos SRAM RED XPLR AXS elektroninė grupė, turinti net 13 pavarų (10-46T kasetę). Ji suteikia idealų pavarų perdavimo santykį tiek greitiems asfaltuotiems ruožams, tiek klampioms įkalnėms, be jokių didelių perėjimų tarp bėgių. Maža to, švaistikliuose iškart integruotas galios matuoklis (Power Meter) tiksliai jūsų pastangų analizei.
Kosminiai Ratai ir Keraminiai Guoliai: Bekelės smūgius sugeria ir neprilygstamą aerodinamiką užtikrina „Turbulent Aero“ technologiją naudojantys Reserve 40|44 GR anglies pluošto ratai. Jie sukasi ant legendinių „DT Swiss 180“ stebulių su „SINC“ keraminiais guoliais. Dar daugiau – miniklio velene (BB) taip pat slepiasi „CeramicSpeed DUB“ sistema, naikinanti bet kokią mechaninę trintį.
„SystemBar R-One“ Aerodinamika: Vairas sukurtas kartu su legendiniais automobilių sporto dizaineriais iš „MOMODesign“. Šis vientisas anglies pluošto cockpit'as visiškai paslepia stabdžių laidus ir skrodžia orą tarytum peilis, suteikdamas dviračiui neprilygstamą estetinę švarą.
Tobula „OutFront“ Geometrija: Pailgintas šakės išnešimas ir specialiai pritaikytas vairo kampas („OutFront“ geometrija) leidžia stabiliai lėkti nuo stačių uolėtų kalnų ir kartu išlaikyti žaibišką manevringumą techniškose miško atkarpose. Dviratis komplektuojamas su greitomis 40 mm padangomis, tačiau atnaujintas rėmo klirensas be vargo talpina ir iki 45 mm pločio purvo padangas.
Cannondale SuperX LAB71 (RAW) – kai purve ir žvyre sprendžiasi sekundės dalys, šis ginklas niekada nenuvils.
Techninė santrauka:
Rėmas: LAB71 SuperX, išskirtinis „Series 0 Carbon“, Proportional Response konstrukcija, UDH standartas, BSA 68mm sriegiuotas miniklis, integruotas laidų vedimas.
Priekinė šakė: LAB71 SuperX, „Series 0 Carbon“, „Delta“ steereris (sumažinantis priekinį oro pasipriešinimą).
Pavarų sistema: SRAM RED XPLR AXS, 13-speed (Belaidė elektroninė 13-os pavarų sistema).
Švaistikliai: SRAM RED AXS su integruotu galios matuokliu, 42T priekinė žvaigždė.
Kasetė: SRAM RED XPLR XG-1391, 10-46T, 13 greičių.
Miniklio velenas: CeramicSpeed DUB BSA (Keraminiai guoliai).
Ratai: Reserve 40|44 GR Carbon (Aukščiausios klasės bekelės aerodinamika, 24h, Tubeless ready).
Stebulės: DT Swiss 180 su „SINC“ keraminiais guoliais (Ratchet EXP 36).
Stabdžiai: SRAM RED AXS hidrauliniai diskiniai, 160/160mm „Paceline X“ aušinami diskai.
Vairas ir Iškyša: Cannondale SystemBar R-One (Vientisas, aerodinaminis anglies pluošto vairas).
Balnelis: Fizik Vento Antares 00 (Anglies pluošto korpusas ir bėgeliai, 140 mm).
Sėdynės stovas: Cannondale C1 Aero 27 Carbon.
Padangos: Vittoria Terreno T50, 700x40c (Paruoštos bekameriniam naudojimui).
Papildoma įranga: Integruotas „Garmin/Wahoo“ kompiuteriuko laikiklis, SRAM AXS baterijos kroviklis.
Spalva: RAW (Neapdorotas, natūralus anglies pluoštas su skaidriu laku – skirtas maksimaliam svorio taupymui).
| Dviračio specifikacijos | |
|---|---|
| Rėmas | Lab71 SuperX, Series 0 carbon construction, Proportional Response construction, internal cable routing, 12x142mm thru-axle, UDH, BSA 68mm threaded BB, flat mount disc, integrated seatpost binder |
| Priekinė šakė | Lab71 SuperX, Series 0 carbon construction, integrated crown race, 12x100mm thru-axle, flat mount disc, internal routing, 1-1/8" to 1-1/2" Delta steerer, 55mm offset |
| Grandinė | SRAM Red, 13-speed |
| Balnelis | Fizik Vento Antares 00, carbon rail, 140mm |
| Pavarų perjungėjas | SRAM Red AXS, 13-speed |
| Vairas | Cannondale SystemBar R-One - low drag, full carbon integrated bar/stem, internal routing |
| Stabdžiai | SRAM Red AXS hydraulic disc, Paceline X 160/160mm centerlock rotors |
| Svoris | Bike weights are not listed as there is no real standard for bike weights. We always recommend to weight the bike on the shop floor and compare it to actual bike weights from other manufactures. |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Alkūnė-švaistikliai | SRAM Red XPLR AXS Wide Power Meter, 42T |
| Balnelio stovas | Cannondale C1 Aero 27 Carbon, SmartSense compatible, 0mm offset (46cm), 15mm offset (51-61cm) |
| Kasetė | SRAM Red XPLR XG-1391, 10-46, 13-speed |
| Miniklio velenas | CeramicSpeed DUB BSA 68 Wide |
| Padangos | Vittoria Terreno T50, 700x40c, tubeless ready |
| Papildomai | Tubeless valves, SRAM AXS charger, SystemBar R-One Garmin/Wahoo computer mount |
| Platforma | SUPERX CARBON G2 |
| Ratlankiai | DT Swiss GRC 1100, carbon, 24h, tubeless ready |
| Spalva | RAW |
| Stabdžių svirtys | SRAM Red AXS hydraulic disc |
| Stebulė | DT Swiss 180 Spline, SINC ceramic bearings, centerlock, straight pull - (F) 12x100mm, (R) 12x142mm, Ratchet EXP 36 |
| Stipinai | DT Swiss Aerolite |
| Vairo iškiša | Cannondale SystemBar R-One - low drag, full carbon integrated bar/stem, internal routing |
| Vairo juosta - rankenėlės | Fizik Tempo Bondcush Soft, 3mm |
| Vairo kolonėlė | Integrated, 1-1/8" - 1.5" |