Dviratis CANNONDALE TRAIL 26 (C51101U30/RRD)
Sutaupote -
Likutis Parduotuvė Pristatymas Tiekėjo sandėlys 5+ Pristatymas 4-15 d.d.
Dviračio specifikacijos
Rėmas
SmartForm C3 Alloy, StraightShot hidden cable routing, disc brakes, rack/fender mounts
Priekinė šakė
Suntour NEX, 63mm, coil with preload adjuster
Grandinė
KMC X8, 8-speed
Balnelis
Cannondale Ergo
Pavarų perjungėjas
microSHIFT, 8-speed trigger shifter
Vairas
6061 Alloy, 25mm rise, 10° sweep, 30mm rise, 580mm
Stabdžiai
Tektro Mechanical Disc, 160/160mm rotors
Svoris
Specifikacijos
Alkūnė-švaistikliai
Prowheel, Pro-V30, 152 mm length, 30T
Balnelio stovas
Alloy, 25.4mm
Kasetė
Sunrace, wide range 11-34, 8-speed
Miniklio velenas
Cartridge, square taper
Padangos
Kenda Small Block 8, 26 x 1.95"
Pagaminimo metai
2022
Papildomai
Kickstand
Pedalai
Wellgo Composite Platform
Platforma
TRAIL KIDS G2
Ratlankiai
Cannondale Disc, double wall w/eyelet, 32h
Spalva
RRD
Stabdžių svirtys
Promax BL81
Stebulė
(F) Sealed Alloy Disc, 12x100mm / (R) Sealed Alloy Disc
Stipinai
Stainless steel, 14g
Vairo iškiša
Alloy Ahead, 31.8mm