Prekės kodas: 400012
Turimas kiekis: 1
Medžiaga – aliuminis, paplitęs labiausiai. Lengvesnis už plieną ir tvirtesnis už anglies pluoštą. Naudojamas įvairių tipų dviračių gamyboje. Turi geriausią kainos-masės santykį.
Engwe EP-2 3.0 Boost – tai jau trečioji legendinio modelio karta, kurią klientai vadina vienu populiariausių elektrinių dviračių pasaulyje. Ir ne veltui – šį kartą inžinieriai jį ne tik patobulino, bet ir pavertė pilnaverčiu, dar išmanesniu ir patogesniu e-dviračiu kasdienai bei nuotykiams.
Dar daugiau galios. Gale sumontuotas 75 Nm variklis suteikia žaibišką pagreitį ir dar daugiau pravažumo įveikiant įkalnes ar važiuojant nelygiais keliais. Tai net penktadaliu daugiau galios nei ankstesnėje versijoje – todėl šis modelis atitinka net reikliausių vairuotojų poreikius.
Pagaliau hidrauliniai stabdžiai. 3.0 versijoje atsirado tai, ko visi laukė – hidrauliniai diskiniai stabdžiai. Jie užtikrina sklandesnį, efektyvesnį ir patikimesnį stabdymą net esant blogoms oro sąlygoms.
Patobulintos padangos ir dizainas. Pastorintos 20 x 4.0 colių hibridinės padangos suteikia daugiau komforto ir stabilumo, o kartu mažiau praduriamos, todėl kelionės tampa saugesnės. Futuristinis sulankstomas magnio lydinio rėmas atrodo moderniai ir kartu yra itin praktiškas – lengvai sulankstomas, patogiai transportuojamas ir stabilus.
Ilgesnis nuotolis ir greitas įkrovimas. Premium klasės Samsung 48V 13.5Ah akumuliatorius leidžia įveikti iki 120 km viena įkrova, o 4A greitasis įkroviklis pasirūpina, kad baterija pilnai pasikrautų vos per 3,5 valandos. Daugiau važiavimo – mažiau laukimo.
Išmaniosios technologijos. Naujas 3.5” spalvotas ekranas bei Engwe mobilioji programėlė suteikia dar daugiau galimybių – Bluetooth jungtis, važiavimų statistika, dviračio stebėjimas ir net papildomos saugumo funkcijos.
| Likutis | Parduotuvė | Pristatymas |
| Tiekėjo sandėlys | Pristatymas 4-15 d.d. |
| Dviračio specifikacijos | |
|---|---|
| Ratų dydis | 20 |
| Variklis | 250W 48V stebulės motoras (iki 75Nm) |
| Stabdžiai | Hidrauliniai, Dual-Piston // 180 mm rotoriai |
| Padangos | 20 x 4.00 Urban Hybrid Tires // 3mm Anti-Puncture |
| Svoris | 32.3 kg |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Balnelio stovas | 10-Level Adjustable |
| Balnelis | ENGWE Minkšta sėdynė |
| Baterija | 48V 13,5Ah 648Wh // išimama, 21700 celės |
| Ekranas | 3.5 LED Color Display // su Bluetooth |
| Gal. pavarų perjungiklis | Shimano Tourney RD-TY300 // 7 pavaros |
| Gal. žvaigždžių blokas | 7-Speed (14-28T) |
| Grandinė | C8R8 Anti-Rust // 124L, 1/2 x 3/32 |
| Max apkrova | 150 kg |
| Max greitis | 25 km/h |
| Max nuvažiuojamas atstumas | Iki 120 km (priklauso nuo svorio, kelio dangos, sezono ir vėjo) |
| Pavarų rankenėlės | Shimano SL-M315-7R |
| Pavarų skaičius | 7 |
| Pavarų tipas | Išorinės |
| Pedalai | Boron Plienas // Nesulankstomi |
| Priek. šakė | Amortizuojanti // eiga: 50 mm, su užrakinimu |
| Priekiniai žibintai | LED 30 Lux // su integruotu E-Horn signalu |
| Rekomenduojamas ūgis | 165-175cm;176-190cm |
| Rėmo medžiaga | Aliuminis |
| Šakės užrakinimas | Yra |
| Stabdžių tipas | Hidrauliniai diskiniai |