Prekės kodas: 081101460001
Turimas kiekis: Prekės gamintojo sandėlyje
„Tenways AGO Air Belt Drive“ – tai modernumo, galios ir visiškos ramybės įsikūnijimas! Šis aukščiausios klasės trekingo ir miesto elektrinis dviratis atkeliauja su revoliucine „Gates CDX“ anglies pluošto diržine pavara bei „Shimano Nexus“ 5-greičių vidine stebule. Pamirškite tepaluotas grandines ir nuolatinę priežiūrą – mėgaukitės neįtikėtinai tyliu ir sklandžiu važiavimu bet kokiomis oro sąlygomis. Galingas centrinis variklis su jautriu sukimo momento jutikliu (Torque sensor) generuoja 80 Nm jėgą, leidžiančią lengvai įveikti bet kokias įkalnes. Rėme paslėpta ir lengvai išimama 561.6 Wh baterija užtikrina net iki 100 km nuvažiuojamą atstumą. Įrengta amortizuojanti priekinė šakė, hidrauliniai stabdžiai, išmanusis spalvotas ekranas su navigacijos atvaizdavimu ir MIK sistemos bagažinė paverčia „AGO Air Belt Drive“ tobulu pasirinkimu tiek kasdienėms kelionėms į darbą, tiek įsimintiniems savaitgalio nuotykiams gamtoje!
| Kilmės šalis: | Olandija |
| Gamintojas: | Tenways |
„Tenways AGO Air Belt Drive“: Nereikalaujantis priežiūros, sukurtas jūsų komfortui ir nuotykiams
Ieškote dviračio, kuris sujungtų stulbinantį dizainą, bekelės stabilumą ir miesto dviračio patogumą, tačiau reikalautų absoliučiai minimalios priežiūros? „Tenways AGO Air Belt Drive“ sukurtas būtent jums. Ši atnaujinta modelio versija iškeitė tradicinę grandinę į moderniausią diržinę pavarą, kad jūsų kelionės taptų švaresnės, tylesnės ir dar malonesnės.
Tai universalus trekingo (turistinis) e-dviratis, su kuriuo miesto spūstis apvažiuosite su šypsena, o savaitgaliais drąsiai leisitės į ilgas keliones miško takais.
Kuo išsiskiria „AGO Air Belt Drive“ ir kodėl tai išmanus pasirinkimas?
„Gates CDX“ Diržinė Pavara ir „Shimano Nexus“:
Pamirškite išsitepusias rankas, rūdis ir nuolat dylančias grandines. Anglies pluoštu sutvirtintas „Gates“ diržas veikia praktiškai be garso, tarnauja kelis kartus ilgiau nei įprasta grandinė ir nereikalauja jokio tepimo. Suporuotas su patikima 5 greičių „Shimano Nexus“ vidine pavarų stebule, šis dviratis užtikrina tobulą, sklandų jėgos perdavimą, kurį galima perjungti net ir stovint vietoje.
Galingas 80 Nm Centrinis Variklis:
Jauskitės lyg superherojus! Išmanus centrinis variklis su integruotu sukimo momento jutikliu (Torque sensor) idealiai prisitaiko prie jūsų minimo pastangų ir suteikia itin natūralią, tolygią pagalbą. Visiški 80 Nm sukimo momento lengvai susidoroja su stačiomis įkalnėmis ar stipriu priešpriešiniu vėju.
Iki 100 km Nuvažiuojamas Atstumas:
Aliuminio rėme estetiškai integruota ir apsaugota 561.6 Wh (15.6 Ah) talpos baterija. Su viena įkrova galėsite įveikti net iki 100 kilometrų atstumą. Baterija yra lengvai išimama – atrakinę ją raktu, galėsite patogiai neštis įkrauti namuose ar biure.
Išmanusis TFT Ekranas su Navigacija:
Valdykite savo kelionę naujoviškai. Ryškus ir aiškus spalvotas ekranas per „Bluetooth“ susijungia su jūsų išmaniojo telefono „Tenways“ programėle. Funkcija leidžia tiesiogiai ekrane matyti navigacijos nuorodas (Turn-by-turn), kad niekada nepamestumėte kelio. Taip pat sistemą galima apsaugoti slaptažodžiu.
Aukščiausios Klasės Trekingo Komfortas:
Speciali trekingo geometrija užtikrina patogesnę, tiesesnę sėdėseną. Nelygumus puikiai sugeria kokybiška priekinė amortizuojanti šakė bei padidinto tūrio 700x50C „Kenda“ padangos. Reguliuojama vairo iškyša (Stem) leidžia prisitaikyti vairo kampą idealiai pagal jūsų ūgį ir važiavimo stilių.
Pilnas Miesto Ir Turizmo Paketas:
Dviratis pilnai paruoštas naudojimui iškart išėmus iš dėžės. Komplektacijoje rasite hidraulinius diskinius stabdžius garantuotam stabdymui bet kokiomis oro sąlygomis, griežtą StVZO standartą atitinkantį 60 liuksų priekinį žibintą, pilno ilgio purvasargius ir tvirtą galinę bagažinę. Bagažinė palaiko MIK greito tvirtinimo sistemą krepšiams ir išlaiko net iki 25 kg apkrovą.
Techninė santrauka:
| Specifikacija | Detalizacija |
| Gamintojas | Tenways |
| Modelis | AGO Air Belt Drive |
| Variklis | Centrinis variklis (Mid-drive), 250 W galia |
| Sukimo momentas | Galingas 80 Nm |
| Jutiklis | Integruotas sukimo momento jutiklis (Torque sensor) |
| Pavaros mechanizmas | „Gates CDX“ anglies pluošto diržinė pavara (Belt Drive) |
| Pavarų sistema | „Shimano Nexus“ 5 greičių vidinė stebulė |
| Baterija | Išimama 36V, 15.6 Ah, 561.6 Wh ličio jonų baterija |
| Nuvažiuojamas atstumas | Iki 100 km (priklausomai nuo sąlygų) |
| Maks. palaikomas greitis | 25 km/h |
| Ekranas | Išmanus TFT spalvotas ekranas su navigacijos atvaizdavimu |
| Rėmas | 6061 Aliuminis |
| Šakė | Amortizuojanti šakė |
| Stabdžiai | „Shimano“ hidrauliniai diskiniai stabdžiai |
| Padangos | KENDA 700*50C (su šviesą atspindinčia juosta) |
| Apšvietimas | StVZO standartas (Priekyje 60 Lux), integruotas galinis žibintas |
| Bagažinė | Iki 25 kg keliamoji galia, pritaikyta MIK sistemai |
| Svoris | ~24.85 kg (su baterija) |
| Dviračio specifikacijos | |
|---|---|
| Rėmas | 6061 Aluminium Frame |
| Priekinė šakė | ZOOM 188NS-700C-HLO SUSPENSION FORK |
| Ekranas | DIGIWISE BC240+K 31 TFT color Display |
| Pavarų skaičius | 5 |
| Variklis | TENWAYS Mid-drive Motor (250 W Power, 80 Nm Max. Torque) |
| Akumuliatoriau talpa | 561.6 Wh (36 V, 15.6 Ah) |
| Baterija | 561.6 Wh (36 V, 15.6 Ah ) Lithium-ion Battery |
| Maksimalus greitis | 25 km/h |
| Švaistikliai | Alloy 170mm Powder paint black |
| Stabdžiai | SHIMANO Hydraulic Disc Brakes |
| Maksimalus atstumas | 100km |
| Svoris | 23.5 kg (be aksesuarų), 26 kg (su aksesuarais) |
| Priekinis ratas | 28" |
| Akumuliatoriaus krovimo laikas | 4-6h |
| Galinis ratas | 28" |
| Šviesa - priekinė | Yra komplekte |
| Šviesa - galinė | Yra komplekte |
| Variklio vieta | Centras |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Pavarų sistema | SHIMANO NEXUS 5-Speed |