Prekės kodas: CARGOONE
Turimas kiekis: Prekės gamintojo sandėlyje
TENWAYS CARGO ONE – tai jūsų naujasis šeimos automobilis ant dviejų ratų! Šis modernus, „bakfiets“ (priekinio krovinio) stiliaus elektrinis krovininis dviratis sukurtas palengvinti jūsų kasdienybę – nuo vaikų vežimo į darželį iki didelių pirkinių pargabenimo. Sklandžią ir galingą kelionę net su maksimalia apkrova užtikrina specialus „Bafang M600 Cargo“ vidurinis variklis (su įspūdingu 100 Nm sukimo momentu) bei itin talpi 960 Wh išimama baterija (rida iki 90 km). Visišką komfortą ir švarą garantuoja revoliucinė bepakopė „Enviolo“ pavarų dėžė kartu su priežiūros nereikalaujančiu „Gates Carbon Drive“ diržu. Talpioje priekinėje dėžėje sumontuoti 5 taškų saugos diržai, užtikrinantys vaikų saugumą, o prireikus dėžę galima lengvai nuimti ir vežti didelių gabaritų krovinius. Dviratis taip pat aprūpintas amortizuojančia šake, integruotais posūkių signalais, automobilio lygio apšvietimu ir keturių stūmoklių hidrauliniais stabdžiais. Tai saugiausia, patogiausia ir stilingiausia alternatyva automobiliui miesto spūstyse!
| Kilmės šalis: | Olandija |
| Gamintojas: | Tenways |
TENWAYS CARGO ONE: Sukurtas šeimai, pritaikytas viskam
Jei svajojate apie gyvenimą be automobilių spūsčių, ieškant stovėjimo vietos ar mokant už degalus, „TENWAYS CARGO ONE“ yra geriausia jūsų investicija. Tai prabangus, bet neįtikėtinai praktiškas krovininis elektrinis dviratis, kuriame saugumas, inžinerinė precizika ir modernus dizainas susijungia į vieną tobulą visumą. Nesvarbu, ar vežate du vaikus, augintinį, ar didžiules maisto atsargas – šis dviratis tai padarys be jokio vargo ir su šypsena veide.
Kuo „TENWAYS CARGO ONE“ yra pranašesnis už kitus krovininius dviračius?
Galingas Variklis ir Milžiniška Baterija:
Vežant papildomą svorį, variklio galia yra viskas. Čia sumontuotas krovininiams dviračiams pritaikytas „Bafang M600 Cargo“ vidurinis variklis, generuojantis net 100 Nm trauką. Kartu su milžiniška 960 Wh talpos LG celių baterija (kurią lengvai išimsite krovimui namuose), vienu įkrovimu įveiksite iki 90 km net ir su pilnai pakrauta dėže.
Aukščiausios Klasės Pavara („Enviolo“ + Diržas):
Pamirškite trūkinėjančias, tepaluotas grandines. „Cargo One“ naudoja anglies pluošto „Gates CDX“ diržą ir bepakopę „Enviolo“ stebulę. Pavaras keisite tolygiai, intuityviai ir be jokių spragtelėjimų, tiesiog sukdami rankenėlę – net ir stovėdami vietoje prie šviesoforo!
Komfortas ir Saugumas Vaikams:
Priekinėje dėžėje integruoti patikimi 5 taškų saugos diržai ir patogios sėdynės. Priekyje esanti „SR Suntour“ amortizuojanti šakė ir pritaikytos „Schwalbe“ padangos sugers visus nelygumus, todėl jūsų mažieji keleiviai keliaus ramiai ir patogiai.
Išmanus Apšvietimas ir Posūkių Signalai:
Saugumas eisme yra prioritetas. Dviratis aprūpintas automobilio lygio LED šoniniais žibintais (dienos žibintais), ryškia priekine šviesa ir – kas ypač svarbu manevruojant mieste – integruotais galiniais posūkių signalais, valdomais tiesiog nuo vairo.
Transformuojamas Praktinis Dizainas:
Prireikė pervežti didelę dėžę ar baldą? Kėdutes galima išimti be jokių įrankių, o pačią krovininę dėžę lengvai nuimti atsukus vos keturis varžtus, paliekant tvirtą, plokščią krovinių platformą („flatbed“).
TENWAYS CARGO ONE – mėgaukitės kokybišku laiku su šeima, o ne prarastu laiku eismo spūstyse!
Techninė santrauka:
| Specifikacija | Detalizacija |
| Paskirtis | Krovininis („Bakfiets“ / Front-loader), Šeimai, Verslui |
| Variklis | „Bafang M600 Cargo“ vidurinis variklis (250W, įspūdingas 100 Nm sukimo momentas) |
| Baterija | 48V, 20Ah (960 Wh) ličio jonų su LG celėmis. Išimama ir užrakinama. |
| Atstumas (Rida) | 60–90 km (priklausomai nuo apkrovos ir reljefo) |
| Pavarų dėžė | „Enviolo“ bepakopė pavarų stebulė (sklandus perjungimas net ir stovint) |
| Diržas | „Gates CDX Carbon Drive“ anglies pluošto diržinė pavara |
| Stabdžiai | „Tektro“ 4 stūmoklių hidrauliniai diskiniai stabdžiai (pritaikyti dideliems svoriams stabdyti) |
| Amortizacija | Priekinė „SR Suntour“ amortizuojanti šakė (50 mm eiga) vaikų ir krovinio komfortui |
| Padangos | „Schwalbe“ padangos (atsparios dūriams). Priekyje: 20", Gale: 26" |
| Krovinio dėžė | Erdvi dėžė su 5 taškų saugos diržais; lengvai išrenkama paverčiant dviratį krovinine platforma |
| Apšvietimas | Automatiniai žibintai, šoninis apšvietimas ir nuo vairo valdomi posūkių signalai |
| Keliamoji galia | Bendra leistina dviračio masė net iki 250 kg |
| Dviračio specifikacijos | |
|---|---|
| Rėmas | 6061 Aluminium Frame |
| Priekinė šakė | SR SUNTOUR Suspension Front Fork |
| Ekranas | TFT LCD Color Display |
| Pavarų skaičius | 1 |
| Variklis | Bafang M600 Cargo (100 Nm Torque) |
| Akumuliatoriau talpa | 960Wh (48V, 20Ah) Lithium-ion Battery with LG Cells |
| Maksimalus greitis | 25 km/h |
| Žvaigždė | diržinė pavara |
| Grandinė | Gates CDX Carbon Belt |
| Švaistikliai | Aluminium Alloy Crankset |
| Stabdžiai | Tektro Four-piston Hydraulic Disc Brakes |
| Padangos | SCHWALBE 20''*2.15/26''*2.15 Puncture-proof Tires |
| Maksimalus atstumas | nuo 60 iki 90km |
| Svoris | 58 kg |
| Priekinis ratas | 20" |
| Akumuliatoriaus krovimo laikas | 4-6h |
| Galinis ratas | 26" |
| Šviesa - priekinė | Yra integruota |
| Šviesa - galinė | Yra integruota |
| Variklio vieta | Centrinis |