Prekės kodas: TEB091570001
Turimas kiekis: 1
TENWAYS CGO009 – tai išmanus, futuristinio dizaino ir aukščiausių technologijų miesto elektrinis dviratis, perkeliantis kasdienes keliones į visiškai naują lygį! Šis modelis išsiskiria nepriekaištingai „švaria“ estetika: rėme paslėpti visi laidai, aptakiai integruoti žibintai, o vietoje tradicinio ekrano rasite minimalistinius, tiesiai į vairą įlietus LED valdiklius. Nors dviratis atrodo lyg nulietas iš vieno gabalo, jo 374 Wh baterija yra išimama patogiam krovimui namuose ar biure. Tylų ir neįtikėtinai sklandų važiavimą užtikrina priežiūros nereikalaujanti „Gates Carbon Drive“ diržinė pavara bei naujasis „TENWAYS C9“ variklis su itin tiksliu sukimo momento jutikliu. Išskirtinė CGO009 savybė – ant vairo esantis „Power-Boost“ mygtukas, suteikiantis momentinės galios pliūpsnį įkalnėse ar startuojant nuo šviesoforo! Dviratyje įdiegtas „Smart Connect“ modulis su GPS sekimu ir judesio detekcija garantuoja maksimalų jūsų turto saugumą, o ypač plačios (55 mm) padangos sugeria kelio nelygumus. Tai tobulas miesto stiliaus, galios ir inovacijų derinys!
| Sandėlys | Likutis | Pristatymas |
| Parduotuvė | Pristatymas 1-5 d.d |
| Kilmės šalis: | Olandija |
| Gamintojas: | Tenways |
TENWAYS CGO009: Išmanus dviratis, diktuojantis miesto ateities madas
Ieškote elektrinio dviračio, kuris ne tik lengvai įveiktų miesto spūstis, bet ir atrodytų tarsi iš fantastinio filmo? „TENWAYS CGO009“ sukurtas technologijų ir modernaus, minimalistinio dizaino fanams. Tai dviratis, kuriame klasikinė mechanika susijungia su išmaniosiomis funkcijomis, o kiekviena detalė apgalvota taip, kad važiavimas teiktų absoliutų malonumą be jokių papildomų rūpesčių.
Kuo „TENWAYS CGO009“ išsiskiria iš visų kitų miesto e-dviračių?
Besiūlė Integracija ir Estetika:
Jokių kabančių laidų, atvirų varžtų ar grubių sujungimų. „CGO009“ rėmas sukurtas taip, kad viskas būtų paslėpta viduje. Vietoje didelio, dėmesį blaškančio ekrano čia naudojami minimalistiniai, tiesiai į vairą integruoti LED valdikliai, rodantys baterijos likutį ir asistento lygį. Tai absoliutus stiliaus triumfas.
„Smart Connect“ ir GPS Apsauga:
Šis dviratis yra tikrai išmanus. Dėka integruoto „Smart Connect“ modulio, kurį lengvai susiesite su „TENWAYS“ programėle telefone, turėsite GPS sekimo, judesio detekcijos ir perspėjimų funkcijas. Galite būti ramūs palikdami dviratį lauke – jis pats jus informuos, jei kas nors bandys jį pajudinti!
Slapta Galia – „Power-Boost“ Mygtukas:
Nors variklio galia natūraliai prisitaiko prie jūsų minimo jėgos (dėka sukimo momento jutiklio), kartais prireikia papildomo postūmio. Ant vairo rasite specialų „Boost“ mygtuką, kurį paspaudus dviratis akimirksniu suteiks maksimalią galią. Tai nepakeičiamas ir labai smagus pagalbininkas startuojant sankryžoje ar staigiai kylant į statų viaduką.
Diržinė Pavara ir Tylus „C9“ Variklis:
„Gates Carbon Drive“ anglies pluošto diržas reiškia, kad galite visam laikui pamiršti grandinės sutepimą ir išteptas kelnes. Ši pavara sujungta su naujos kartos, specialiai šiam modeliui sukurtu „TENWAYS C9“ stebulės varikliu (45 Nm). Važiavimas yra toks tylus, kad aplinkiniai net nesupras, jog minate elektrinį dviratį.
Išimama Baterija ir Plačios Padangos:
Skirtingai nei kiti panašaus dizaino dviračiai rinkoje, CGO009 turi rėme pilnai paslėptą, tačiau išimamą bateriją. Be to, nors dviratis neturi papildomų amortizatorių, inžinieriai šią problemą išsprendė sumontuodami ypač plačias (55 mm) padangas, kurios puikiai sugeria senamiesčio trinkelių ir nedidelių duobių vibracijas, užtikrindamos sklandų slydimą miesto gatvėmis.
TENWAYS CGO009 – išlipkite iš rėmų ir patirkite išmanaus judėjimo laisvę!
Techninė santrauka:
| Specifikacija | Detalizacija |
| Paskirtis | Miestas, Modernus susisiekimas (Urban Smart Commuter) |
| Išmanios funkcijos | „Smart Connect“ modulis: GPS sekimas, judesio detekcija, programėlės palaikymas |
| Variklis | Naujos kartos „TENWAYS C9“ galinio rato variklis (250W, 45 Nm) |
| Jutiklis | Magnetinis sukimo momento jutiklis (Torque Sensor) + „Power-Boost“ mygtukas |
| Baterija | 36V, 10.4Ah (374 Wh). Visiškai paslėpta rėme, bet išimama. |
| Atstumas (Rida) | Iki 85–100 km (priklausomai nuo asistento lygio ir reljefo) |
| Pavara | „Gates Carbon Drive“ diržinė pavara (vienos pavaros / Single Speed) |
| Stabdžiai | Hidrauliniai diskiniai stabdžiai |
| Rėmas | Lengvas 6061 Aliuminis, su visiškai paslėptais laidais |
| Padangos | Plačios 55 mm pritaikytos padangos (maksimaliam komfortui be amortizatorių) |
| Apšvietimas | Rėme aptakiai integruoti priekinis ir galinis LED žibintai |
| Svoris | 21 kg (be priedų) / 23 kg (pilna komplektacija su bagažine ir purvasargiais) |
| Dviračio specifikacijos | |
|---|---|
| Rėmas | 6061 Aluminium Frame |
| Priekinė šakė | 6061 Aluminium Front Fork |
| Ekranas | Vector Sine Wave Controller |
| Pavarų skaičius | 1 |
| Variklis | TENWAYS C9 Hub Motor (250W Power, 45 Nm Torque) |
| Akumuliatoriau talpa | 10.4Ah |
| Baterija | 374 Wh (36V, 10.4Ah) Lithium-ion Battery with LG Cells |
| Maksimalus greitis | 25 km/h |
| Žvaigždė | diržinė pavara |
| Grandinė | Gates CDN Carbon Belt (diržinė pavara) |
| Pavarų perjungėjas | nėra |
| Švaistikliai | Gates CDX Crankset |
| Stabdžiai | Hydraulic Disc Brakes |
| Padangos | TENWAYS Customized Tires |
| Maksimalus atstumas | 85km |
| Svoris | 21 kg |
| Maksimali apkrova | 145 kg |
| Priekinis ratas | 28" |
| Akumuliatoriaus krovimo laikas | 4-6h |
| Galinis ratas | 28" |
| Šviesa - priekinė | Yra integruota |
| Šviesa - galinė | Yra integruota |
| Variklio vieta | Galiniame rate |