Prekės kodas: 49916
Turimas kiekis: 1
Medžiaga – aliuminis, paplitęs labiausiai. Lengvesnis už plieną ir tvirtesnis už anglies pluoštą. Naudojamas įvairių tipų dviračių gamyboje. Turi geriausią kainos-masės santykį.
Pavaros vidinės – reikalaujančios mažiausiai priežiūros.
Dviratis buvęs ekspozicijoje. Gali turėti beveik nematomų kosmetinių trūkumų, turi labai mažą ridą - 83 km. Dviratis yra sutvarkytas į gamyklinę būseną ir paleidžiamas be trūkumų. Dviračiui ir jo dalims yra suteikiama 1 metų garantija.
| Sandėlys | Likutis | Pristatymas |
| Tiekėjo sandėlys | Pristatymas 4-15 d.d. |
| Dviračio specifikacijos | |
|---|---|
| Rėmo dydis | 18 (46cm) |
| Ratų dydis | 20 |
| Variklis | AEG ComfortDrive 36V 250W (iki 50Nm) |
| Stabdžiai | Shimano MT200 Hydraulic Disc |
| Padangos | Kenda su atspindinčia juosta 52-406 |
| Svoris | 23 kg |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Balnelis | Prophete Memory Foam |
| Baterija | 36V 10Ah 360Wh |
| Ekranas | AEG control display |
| Gal. žvaigždžių blokas | Shimano Nexus 7 |
| Max apkrova | 150 kg |
| Max greitis | 25 km/h |
| Max nuvažiuojamas atstumas | Iki 110 km (priklauso nuo svorio, kelio dangos, sezono ir vėjo) |
| Pavarų rankenėlės | Shimano Nexus 7-speed |
| Pavarų skaičius | 7 |
| Pavarų tipas | Vidinės |
| Priek. šakė | Aliuminė // standi |
| Priekiniai žibintai | Prophete LED // 40 Lux |
| Rekomenduojamas ūgis | 145-190cm |
| Rėmo medžiaga | Aliuminis |
| Stabdžių rankenėlės | Shimano BL-MT200 |
| Stabdžių tipas | Hidrauliniai diskiniai |
| Vairo iškyša | A-Head |