Prekės kodas: 400027
Turimas kiekis: 1
Medžiaga – aliuminis, paplitęs labiausiai. Lengvesnis už plieną ir tvirtesnis už anglies pluoštą. Naudojamas įvairių tipų dviračių gamyboje. Turi geriausią kainos-masės santykį.
Su Prophete Entdecker 2.0 Trekking elektriniu dviračiu sutaupysite pinigų neprarandant praktiškumo ir funkcionalumo. Šis aukščiausios klasės pradinio lygio elektrinis dviratis turi viską, ko reikia savaitgalio žygiams ar kasdieniams važiavimams. Daugelis klientų teigia, kad 36V galinis variklis su galiniu žvaigždžių bloku suteikia važiavimo pojūtį, tarsi jus kas nors „stumtų iš nugaros“. Tai pasiekiama dėl 250W variklio ir 40 Nm didžiausio sukimo momento. Visiškai integruota 10 Ah (360 Wh) ličio jonų baterija variklį maitina iki 100 km, priklausomai nuo važiavimo stiliaus ir reljefo. Visi elektrinio dviračio elektroniniai komponentai sujungti per CAN Bus protokolą ir bendrauja realiuoju laiku. Todėl LCD daugiafunkciniame ekrane visada rasite naujausią informaciją.
Dviratis buvęs ekspozicijoje. Gali turėti beveik nematomų kosmetinių trūkumų, turi labai mažą ridą - 490 km. Dviratis yra sutvarkytas į gamyklinę būseną ir paleidžiamas be trūkumų. Dviračiui ir jo dalims yra suteikiama 1 metų garantija.
| Likutis | Parduotuvė | Pristatymas |
| Tiekėjo sandėlys | Pristatymas 4-15 d.d. |
| Dviračio specifikacijos | |
|---|---|
| Rėmo dydis | 20 (50cm) |
| Ratų dydis | 28 |
| Variklis | eNovation galinis motoras // 36V 250W (iki 36Nm) |
| Stabdžiai | Shimano MT200 Hydraulic Disc |
| Padangos | Continental Ride City E25 28 (47-622) // Reflex, Puncture Protection |
| Svoris | 23.2 kg |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Balnelis | Prophete Trekking |
| Baterija | Pilnai integruota Li-ion baterija // 36V 10Ah 360Wh |
| Ekranas | LCD Multi-Function 2.0 // su push assist |
| Gal. pavarų perjungiklis | Shimano Altus // 8-speed |
| Max apkrova | 150 kg |
| Max greitis | 25 km/h |
| Max nuvažiuojamas atstumas | Iki 100 km (priklauso nuo svorio, kelio dangos, sezono ir vėjo) |
| Pavarų rankenėlės | Shimano Altus // 8-speed |
| Pavarų skaičius | 1x8;8 |
| Pavarų tipas | Išorinės |
| Priek. šakė | SR-Suntour NEX |
| Priekiniai žibintai | Prophete 40 Lux LED // su Parking Light |
| Rekomenduojamas ūgis | 175-185cm |
| Rėmo medžiaga | Aliuminis |
| Šakės užrakinimas | Nėra |
| Stabdžių tipas | Hidrauliniai diskiniai |
| Vairo iškyša | Reguliuojama |