Prekės kodas: 49820
Turimas kiekis: 2
Medžiaga – aliuminis, paplitęs labiausiai. Lengvesnis už plieną ir tvirtesnis už anglies pluoštą. Naudojamas įvairių tipų dviračių gamyboje. Turi geriausią kainos-masės santykį.
Dviračiai buvę ekspozicijoje. Gali turėti smulkių defektų. Rida 120-220km. Prieš perkant – teirautis.
ATRASKITE KELIONES IŠ NAUJO SU TREKINGO ALL-ROUNDER
Entdecker e-dviračiai yra tikri trekkingo ekspertai. Su integruotu akumuliatoriumi, galingu mid-drive motoru su sukimo momento jutikliu ir daugybe komforto funkcijų - Entdecker dviračiai turi viską, ko reikia ilgai ir maloniai trekkingo kelionei.
„Prophete Entdecker 3.0 Trekking E-Bike 28“ galima drąsiai vadinti universaliu „Prophete“ trekingo e-dviračių modeliu. Jo konfigūracija užtikrina aukštą važiavimo komfortą, o kaina išlieka prieinama tokio tipo modeliams. Viskas prasideda nuo 36 voltų mid-drive motoru su sukimo momento jutikliu, kuris matuoja kiekvieno pedalo paspaudimo galią. Variklio pagalba yra proporcingai reguliuojama, suteikiant jums būtent tokį palaikymą, kokio reikia, be energijos švaistymo. Su 250W ir maksimaliu 70 Nm sukimo momentu jis suteikia pakankamai galios važiuojant keliu. Priklausomai nuo važiavimo stiliaus ir reljefo, galima nuvažiuoti iki 110 km. 10Ah ličio jonų baterija (360 Wh), visiškai integruota į rėmą, patikimai tiekia varikliui energiją.
Dviračiai buvę ekspozicijoje. Gali turėti beveik nematomų kosmetinių trūkumų ir turi labai mažą ridą - iki 250 km. Dviračiai parduodant yra sutvarkomi į gamyklinę būseną ir paleidžiami be trūkumų.
| Sandėlys | Likutis | Pristatymas |
| Tiekėjo sandėlys | Pristatymas 4-15 d.d. |
| Dviračio specifikacijos | |
|---|---|
| Rėmo dydis | 21 (54cm) |
| Ratų dydis | 28 |
| Variklis | AEG Comfort Drive Mid-Drive motoras // 250W 36V (iki 70Nm) |
| Stabdžiai | Shimano MT200 // hidrauliniai diskiniai |
| Padangos | Continental Ride City E25 28 // Reflex, Puncture Protection |
| Svoris | 25.6 kg |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Balnelis | Prophete Trekking |
| Baterija | Li-Ion baterija 36V 10Ah 360Wh (Pilnai Integruota) |
| Ekranas | LCD 2.0 multifunkcinis ekranas |
| Gal. pavarų perjungiklis | Shimano Altus // 9-speed |
| Gal. žvaigždžių blokas | Shimano |
| Max apkrova | 140 kg |
| Max greitis | 25 km/h |
| Max nuvažiuojamas atstumas | Iki 110 km (priklauso nuo svorio, kelio dangos, sezono ir vėjo) |
| Pavarų rankenėlės | Shimano // 9-speed |
| Pavarų skaičius | 1x9 |
| Pavarų tipas | Išorinės |
| Pedalai | Anti-Slip |
| Priek. šakė | Suntour NEX 28 // aliuminė |
| Priekiniai žibintai | Prophete LED 90 Lux, su parkingo šviesa // Trelock LED, su parkingo šviea ir stabdymo funkcija |
| Rekomenduojamas ūgis | 185-193cm |
| Rėmo medžiaga | Aliuminis |
| Šakės užrakinimas | Nėra |
| Stabdžių tipas | Hidrauliniai diskiniai |
| Vairo iškyša | Reguliuojamas Kampas // Aliuminis, A-Head |