Prekės kodas: 400056
Turimas kiekis: 10
Medžiaga – aliuminis, paplitęs labiausiai. Lengvesnis už plieną ir tvirtesnis už anglies pluoštą. Naudojamas įvairių tipų dviračių gamyboje. Turi geriausią kainos-masės santykį.
ATRADIMŲ KUPINA KELIONĖ SU UNIVERSALIU TREKINGO ALLROUNDER iu
Entdecker elektriniai dviračiai – tikri trekingo ekspertai. Integruota baterija, galingas Mid-Drive motoras su sukimo momento jutikliu ir gausybė patogumų – Entdecker modeliai turi viską, ko reikia ilgai ir maloniai trekingo kelionei.
„Prophete Entdecker 3.0“ trekinio e-dviračio „artillery grey“ spalvos modelis yra universalus visapusiškas dviratis tiems, kurie ieško komforto ir stiliaus viename. Dėl elegantiško dizaino ir gerai apgalvotų funkcijų jis siūlo aukštą važiavimo komfortą už puikų kainos ir kokybės santykį. Šio trekingo modelio širdis – 36V AEG ComfortDrive II Mid-Drive variklis su sukimo momento jutikliu, kuris fiksuoja kiekvieną pedalo judesį ir tiksliai pritaiko pagalbą prie jūsų pedalavimo pastangų. Turėdamas 250W galią ir maksimalų 70Nm sukimo momentą, elektrinis dviratis užtikrina patikimą pagalbą ir leidžia nuvažiuoti iki 110 km su vienu akumuliatoriaus įkrovimu (priklausomai nuo važiavimo stiliaus ir reljefo). Energiją tiekia visiškai integruota 11,1 Ah ličio jonų baterija (399,9 Wh).
| Likutis | Parduotuvė | Pristatymas |
| Tiekėjo sandėlys | Pristatymas 4-15 d.d. |
| Dviračio specifikacijos | |
|---|---|
| Rėmo dydis | 21 (54cm) |
| Ratų dydis | 28 |
| Variklis | AEG ComfortDrive Mid-Drive motoras 250W 36V (iki 70Nm) // Sukimo Momento Sensorius |
| Stabdžiai | Shimano MT200 hidrauliniai diskiniai |
| Padangos | Continental Ride City E25 28 // Reflex |
| Svoris | 26.5 kg |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Balnelio stovas | Prophete // amortizuojantis |
| Balnelis | Prophete Memory Foam |
| Baterija | Integruota Li-ion - 36V 11.1Ah 399.9Wh // Krovimo Laikas: 3.5 val. |
| Ekranas | TFT 1.0 Multi-Function ekranas |
| Gal. pavarų perjungiklis | Shimano Altus // 9-speed |
| Gal. žvaigždžių blokas | Shimano |
| Max apkrova | 150 kg |
| Max greitis | 25 km/h |
| Max nuvažiuojamas atstumas | Iki 110 km (priklauso nuo svorio, kelio dangos, sezono ir vėjo) |
| Pavarų rankenėlės | Shimano // 1x9-speed |
| Pavarų skaičius | 1x9;9 |
| Pavarų tipas | Išorinės |
| Priek. šakė | SR-Suntour NEX |
| Priekiniai žibintai | Prophete LED 90 Lux - Parking Light // Prophete LED - Parking & Brake Light funkcijos |
| Rekomenduojamas ūgis | 185-193cm |
| Rėmo medžiaga | Aliuminis |
| Šakės užrakinimas | Nėra |
| Stabdžių rankenėlės | Shimano BL-MT200 |
| Stabdžių tipas | Hidrauliniai diskiniai |
| Vairo iškyša | A-Head // kampas reguliuojamas |