Prekės kodas: 49761
Turimas kiekis: 1
Medžiaga – aliuminis, paplitęs labiausiai. Lengvesnis už plieną ir tvirtesnis už anglies pluoštą. Naudojamas įvairių tipų dviračių gamyboje. Turi geriausią kainos-masės santykį.
Dviračiai buvę ekspozicijoje, rida 0km. Prieš dviratį parduodant, jis yra sugrąžinamas į savo gamyklinę būklę, kad veiktų sklandžiai bei užtikrintai.
| Sandėlys | Likutis | Pristatymas |
| Tiekėjo sandėlys | Pristatymas 4-15 d.d. |
| Dviračio specifikacijos | |
|---|---|
| Rėmo dydis | 21 (54cm) |
| Ratų dydis | 28 |
| Variklis | AEG ComfortDrive V2 Mid-Drive 250W 36V (iki 70Nm) |
| Stabdžiai | Shimano // hidrauliniai diskiniai |
| Padangos | Kenda Khan II 28 // Reflex, Puncture protection |
| Svoris | 25.5 kg |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Balnelio stovas | Aliuminis |
| Balnelis | Prophete Trekking |
| Baterija | Integruota Li-Ion baterija 36V 10h 360Wh |
| Ekranas | LCD multifunkcinis ekranas |
| Gal. pavarų perjungiklis | Shimano |
| Gal. žvaigždžių blokas | Shimano |
| Max apkrova | 140 kg |
| Max greitis | 25 km/h |
| Max nuvažiuojamas atstumas | Iki 100 km (priklauso nuo svorio, kelio dangos, sezono ir vėjo) |
| Pavarų rankenėlės | Shimano |
| Pavarų skaičius | 1x8;8 |
| Pavarų tipas | Išorinės |
| Priek. šakė | Suntour NEX 28 // aliuminė, reguliuojama |
| Priekiniai žibintai | 40 LUX LED // galinės šviesos su stabdymo funkcija |
| Rekomenduojamas ūgis | 185-193cm |
| Rėmo medžiaga | Aliuminis |
| Šakės užrakinimas | Nėra |
| Stabdžių tipas | Hidrauliniai diskiniai |
| Vairo iškyša | Aliuminis A-Head, reguliuojamas kampas |