Prekės kodas: 400055
Turimas kiekis: 10
Medžiaga – aliuminis, paplitęs labiausiai. Lengvesnis už plieną ir tvirtesnis už anglies pluoštą. Naudojamas įvairių tipų dviračių gamyboje. Turi geriausią kainos-masės santykį.
TREKINGAS SU DINAMIŠKA PAGALBA
Sukimo momento jutiklio dėka, galingo Mid-Drive variklio teikiama pagalba yra optimaliai pritaikyta prie reljefo sąlygų ir dviratininko pedaluojamos jėgos. Dėl to kelionės su „Entdecker“ elektriniu dviračiu tampa patogiomis išvykomis įvairiu reljefu.
Prophete Entdecker 4.0 trekingo elektrinio dviračio modelis yra jūsų patikimas kompanionas ilgoms kelionėms, kuris jus patogiai ir saugiai nuveš į paskirties vietą. Saugos funkcijos ir aukštos kokybės komponentai daro „Entdecker 4.0“ tikru atradimu. Galingas „AEG ComfortDrive II“ Mid-Drive motoras su integruotu sukimo momento jutikliu visada tiksliai pritaiko pagalbą prie jūsų pedaluojamosios jėgos. Su 250W galia ir iki 70 Nm sukimo momentu vienu akumuliatoriaus įkrovimu galite nuvažiuoti iki 170 km (priklausomai nuo reljefo ir važiavimo stiliaus). 16,7 Ah ličio jonų akumuliatorius (599,8 Wh) yra elegantiškai integruotas į rėmą, užtikrinant glotnų ir harmoningą dizainą nepaisant jo dydžio.
| Likutis | Parduotuvė | Pristatymas |
| Tiekėjo sandėlys | Pristatymas 4-15 d.d. |
| Dviračio specifikacijos | |
|---|---|
| Rėmo dydis | 21 (54cm) |
| Ratų dydis | 28 |
| Variklis | AEG ComfortDrive Mid-Drive motoras 250W 36V (iki 70Nm) // Sukimo Momento Sensorius |
| Stabdžiai | Shimano MT200 Hydraulic Disc // 160 mm rotoriai |
| Padangos | Continental Double Fighter III 28 // Reflex |
| Svoris | 27.9 kg |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Balnelio stovas | Prophete // amortizuojantis |
| Balnelis | Prophete Memory Foam |
| Baterija | Integruota Li-ion // 36V 16.7Ah 599.9Wh |
| Ekranas | TFT 5.0 Multi-Function ekranas // su USB-C pakrovimu |
| Gal. pavarų perjungiklis | microSHIFT XLE // 10-speed |
| Max apkrova | 150 kg |
| Max greitis | 25 km/h |
| Max nuvažiuojamas atstumas | Iki 170 km (priklauso nuo svorio, kelio dangos, sezono ir vėjo) |
| Pavarų rankenėlės | microSHIFT // 10-speed |
| Pavarų skaičius | 1x10;10 |
| Pavarų tipas | Išorinės |
| Priek. šakė | SR-Suntour NEX e25 |
| Priekiniai žibintai | Prophete LED 100 Lux - Parking Light // Prophete LED - Parking & Brake Light funkcijos |
| Rekomenduojamas ūgis | 185-193cm |
| Rėmo medžiaga | Aliuminis |
| Šakės užrakinimas | Nėra |
| Stabdžių rankenėlės | Shimano BL-MT200 |
| Stabdžių tipas | Hidrauliniai diskiniai |
| Vairo iškyša | A-Head // kampas reguliuojamas |