Prekės kodas: 49271
Turimas kiekis: 1
Medžiaga – aliuminis, paplitęs labiausiai. Lengvesnis už plieną ir tvirtesnis už anglies pluoštą. Naudojamas įvairių tipų dviračių gamyboje. Turi geriausią kainos-masės santykį.
Dviračiai buvę ekspozicijoje. Rda 30km. Gali turėti smulkių defektų ir/ar ridos. Prieš perkant – teirautis.
| Sandėlys | Likutis | Pristatymas |
| Tiekėjo sandėlys | Pristatymas 4-15 d.d. |
| Dviračio specifikacijos | |
|---|---|
| Rėmo dydis | 21 (54cm) |
| Ratų dydis | 28 |
| Variklis | AEG ComfortDrive V2 centrinis variklis 250W 36V 15 Ah (iki 70Nm) // su push assist |
| Stabdžiai | Shimano MT200 hidrauliniai diskiniai // 180/160 mm |
| Padangos | Continental Double Fighter III 28 (50-622) reflex |
| Svoris | 27.9 kg |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Balnelio stovas | 30.9 mm |
| Balnelis | PROPHETE Memory Foam saddle |
| Baterija | Pilnai integruota Li-Ion 540Wh 36V 15Ah |
| Ekranas | TFT 5.0 spalvotas multifunkcinis ekranas |
| Gal. pavarų perjungiklis | Microshift XLE (10 pavarų) |
| Max apkrova | 150 kg |
| Max greitis | 25 km/h |
| Max nuvažiuojamas atstumas | Iki 170 km (priklauso nuo svorio, kelio dangos, sezono ir vėjo) |
| Pavarų rankenėlės | Microshift XLE (10 pavarų) |
| Pavarų skaičius | 1x10 |
| Pavarų tipas | Išorinės |
| Priek. šakė | SR-Suntour NEX (eiga: 63 mm) |
| Priekiniai žibintai | PROPHETE 100 Lux LED |
| Rekomenduojamas ūgis | 176-190cm |
| Rėmo medžiaga | Aliuminis |
| Šakės užrakinimas | Nėra |
| Stabdžių tipas | Hidrauliniai diskiniai |
| Vairo iškyša | A-Head |