Prekės kodas: 400053
Turimas kiekis: 10
Medžiaga – aliuminis, paplitęs labiausiai. Lengvesnis už plieną ir tvirtesnis už anglies pluoštą. Naudojamas įvairių tipų dviračių gamyboje. Turi geriausią kainos-masės santykį.
MALONUMAS IR KOMFORTAS VIENAME ELEKTRINIAME DVIRATYJE
„Geniesser City“ elektriniai dviračiai derina patogią, vertikalią važiavimo padėtį su galingo variklio teikiama visapusiška pagalba. Tai reiškia, kad automobilį galėsite dažniau palikti namuose, o elektrinis dviratis taps jūsų naujuoju kasdienio gyvenimo pagalbininku. Kelionė į darbą taps tokia pat atsipalaidavusi kaip apsipirkimas ar laisvalaikio išvykos į artimiausią kavinę.
Elektrinis dviratis „Prophete Geniesser 3.0 City“ suprojektuotas kaip patikimas kasdienio miesto gyvenimo palydovas. 28 colių padangos su atspindinčiais šonais pagerina matomumą eismo sąlygomis, o gerai apgalvotos funkcijos aiškiai orientuotos į praktiškumą. Varomąją jėgą užtikrina „AEG ComfortDrive II“ Mid-Drive variklis su 36 V, galinio žvaigždžių bloko ir sukimo momento jutiklio kombinacija. Turėdama 250W galią ir maksimalų sukimo momentą iki 70 Nm, sistema reguliuoja pagalbos lygį pagal jūsų pedaluojamą jėgą. 11,1 Ah ličio jonų baterija (399,9 Wh) yra elegantiškai ir nepastebimai integruota į 48 cm aukščio banguotą rėmą ir užtikrina iki 110 km nuvažiuojamą atstumą vienu įkrovimu. Visi esami duomenys aiškiai rodomi spalvotame TFT ekrane per CAN magistralės sistemą.
| Likutis | Parduotuvė | Pristatymas |
| Tiekėjo sandėlys | Pristatymas 4-15 d.d. |
| Dviračio specifikacijos | |
|---|---|
| Rėmo dydis | 19 (48cm) |
| Ratų dydis | 28 |
| Variklis | AEG ComfortDrive Mid-Drive Motor // 250W 36V (iki 70Nm) |
| Stabdžiai | Shimano MT200 Hydraulic Disc |
| Padangos | Continental Double Fighter III 28 // Reflex |
| Svoris | 27.4 kg |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Balnelio stovas | Prophete // amortizuojantis |
| Balnelis | Prophete Memory Foam |
| Baterija | Pilnai integruota Li-ion baterija // 36V 11.1Ah 399.9Wh |
| Ekranas | TFT Multi-Function 1.0 |
| Gal. pavarų perjungiklis | Shimano Nexus Inter 7 |
| Max apkrova | 150 kg |
| Max greitis | 25 km/h |
| Max nuvažiuojamas atstumas | Iki 110 km (priklauso nuo svorio, kelio dangos, sezono ir vėjo) |
| Pavarų rankenėlės | Shimano Nexus 7 // Twist-Grip |
| Pavarų skaičius | 7 |
| Pavarų tipas | Išorinės |
| Priek. šakė | SR-Suntour NEX |
| Priekiniai žibintai | Prophete LED - 90 Lux, Parking Light // Prophete LED - Parking & Brake Light funkcijos |
| Rekomenduojamas ūgis | 175-185cm |
| Rėmo medžiaga | Aliuminis |
| Šakės užrakinimas | Nėra |
| Stabdžių rankenėlės | Shimano BL-MT200 |
| Stabdžių tipas | Hidrauliniai diskiniai |
| Vairo iškyša | Reguliuojama |