Prekės kodas: 400052
Turimas kiekis: 10
Medžiaga – aliuminis, paplitęs labiausiai. Lengvesnis už plieną ir tvirtesnis už anglies pluoštą. Naudojamas įvairių tipų dviračių gamyboje. Turi geriausią kainos-masės santykį.
STILIUS IR KOMFORTAS KASDIENIAM GYVENIMUI
Puikus elektrinis dviratis reikliems dviratininkams, pasižymintis visiškai integruotu akumuliatoriumi ir elegantišku dizainu. Galingas Mid-Engine variklis suteikia pagalbą tada, kai jos labiausiai reikia. Padarykite savo kasdienį gyvenimą aktyvesnį ir ramesnį su stilingu miesto elektriniu dviračiu – trumpoms kelionėms ir apsipirkimui palikite automobilį namuose.
Miesto elektrinis dviratis „Prophete Geniesser 4.0“ derina elegantišką dizainą su apgalvotu praktiškumu kasdieniam naudojimui. Juodos spalvos apdaila su deimantų sidabro akcentais ir aukštos kokybės komponentai suteikia 48 cm aukščio „Wave“ rėmui ypač rafinuotą išvaizdą. Variklio sistemos širdis – 36V galios „AEG ComfortDrive II“ Mid-Engine variklis su laisvosios eigos funkcija ir sukimo momento jutikliu. Jo galia siekia 250W, o sukimo momentas – iki 70 Nm, todėl jis užtikrina galingą ir tiksliai suderintą pagalbą. Į rėmą diskretiškai integruota baterija turi 16,7 Ah (599,9 Wh) talpą ir, priklausomai nuo maršruto bei važiavimo stiliaus, leidžia nuvažiuoti iki 170 km. Dėl to „Geniesser 4.0“ tinka tiek kasdieniams važiavimams po miestą, tiek ilgesnėms savaitgalio kelionėms.
| Likutis | Parduotuvė | Pristatymas |
| Tiekėjo sandėlys | Pristatymas 4-15 d.d. |
| Dviračio specifikacijos | |
|---|---|
| Rėmo dydis | 19 (48cm) |
| Ratų dydis | 28 |
| Variklis | AEG ComfortDrive Mid-Drive Motor // 250W 36V (iki 70Nm) |
| Stabdžiai | Shimano MT200 Hydraulic Disc |
| Padangos | Continental Double Fighter III 28 // Reflex |
| Svoris | 28.8 kg |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Balnelis | Prophete Trekking |
| Baterija | Pilnai integruota Li-ion baterija // 36V 16.7Ah 600Wh |
| Ekranas | LCD Multi-Function 5.0 // Push Assist |
| Gal. pavarų perjungiklis | Shimano Nexus Inter 7 |
| Max apkrova | 150 kg |
| Max greitis | 25 km/h |
| Max nuvažiuojamas atstumas | Iki 170 km (priklauso nuo svorio, kelio dangos, sezono ir vėjo) |
| Pavarų rankenėlės | Shimano Nexus |
| Pavarų skaičius | 7 |
| Pavarų tipas | Išorinės |
| Priek. šakė | SR-Suntour NEX e25 |
| Priekiniai žibintai | Prophete LED - 100 Lux, Parking Light // Prophete LED - Parking & Brake Light funkcijos |
| Rekomenduojamas ūgis | 175-185cm |
| Rėmo medžiaga | Aliuminis |
| Šakės užrakinimas | Nėra |
| Stabdžių tipas | Hidrauliniai diskiniai |
| Vairo iškyša | Reguliuojama |