Prekės kodas: 49941
Turimas kiekis: 1
Medžiaga – aliuminis, paplitęs labiausiai. Lengvesnis už plieną ir tvirtesnis už anglies pluoštą. Naudojamas įvairių tipų dviračių gamyboje. Turi geriausią kainos-masės santykį.
Pavaros vidinės – reikalaujančios mažiausiai priežiūros.
Su elektriniu dviračiu „Prophete Geniesser 5.8 City“ mieste galėsite pasiekti net ir žvaigždes. Šis aukščiausios klasės modelis pasižymi visomis reikalingomis funkcijomis ir gali tapti jūsų ištikimu kompanionu bet kokiomis aplinkybėmis.
Dviratis buvęs ekspozicijoje. Gali turėti beveik nematomų kosmetinių trūkumų, turi labai mažą ridą - 120 km. Dviratis yra sutvarkytas į gamyklinę būseną ir paleidžiamas be trūkumų. Dviračiui ir jo dalims yra suteikiama 1 metų garantija.
| Sandėlys | Likutis | Pristatymas |
| Tiekėjo sandėlys | Pristatymas 4-15 d.d. |
| Dviračio specifikacijos | |
|---|---|
| Rėmo dydis | 19 (48cm) |
| Ratų dydis | 28 |
| Variklis | AEG SportDrive II Mid-Drive // 250W 48V (iki 100Nm) |
| Stabdžiai | Shimano BR-MT200 // hidrauliniai diskiniai |
| Padangos | Continental DoubleFighter 28 // Reflex |
| Svoris | 28 kg |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Balnelio stovas | Aliumininis |
| Balnelis | Prophete Memory Foam |
| Baterija | Li-Ion baterija 48V 15Ah 720Wh |
| Ekranas | TFT Multifunkcinis spalvotas ekranas |
| Gal. pavarų perjungiklis | Shimano Nexus 7 |
| Gal. žvaigždžių blokas | Shimano Nexus 7 |
| Max apkrova | 150 kg |
| Max greitis | 25 km/h |
| Max nuvažiuojamas atstumas | Iki 200 km (priklauso nuo svorio, kelio dangos, sezono ir vėjo) |
| Pavarų rankenėlės | Shimano |
| Pavarų skaičius | 1x7;7 |
| Pavarų tipas | Vidinės |
| Priek. šakė | Suntour NEX e25 28 // aliuminė, reguliuojama |
| Priekiniai žibintai | 100 LUX LED šviesos su parking light funkcija |
| Rankenos | Comfort Ergo grips |
| Rekomenduojamas ūgis | 175-187cm |
| Rėmo medžiaga | Aliuminis |
| Šakės užrakinimas | Nėra |
| Stabdžių tipas | Hidrauliniai diskiniai |
| Vairo iškyša | Aliuminis A-Head, reguliuojamas kampas |