Prekės kodas: 400025
Turimas kiekis: 15
Medžiaga – aliuminis, paplitęs labiausiai. Lengvesnis už plieną ir tvirtesnis už anglies pluoštą. Naudojamas įvairių tipų dviračių gamyboje. Turi geriausią kainos-masės santykį.
Prophete Graveler EM.100 E-MTB 27.5 - rimtas pasirinkimas norintiems nugalėti kalnus bei įkalnes pilnu pajėgumu. Elektrinis Blaupunkt 250W galinės stebulės motoras keliones iki MTB trasų ar miškų padaro daug lengvesnes nei pastoviai minant, o kartu ir pavargus trasose turėsite lengvą važiavimą dėl esančio motoro.
Dviratis yra sukurtas laikantis CAN Bus Protocol, o tai reiškia visi elektriniai komponentai yra surišti vienas su kitu. Tai daro visų dviračio galimybių valdymą dar paprastesnį ir viskas yra ranka pasiekiama.
| Likutis | Parduotuvė | Pristatymas |
| Tiekėjo sandėlys | Pristatymas 4-15 d.d. |
| Dviračio specifikacijos | |
|---|---|
| Rėmo dydis | 19 (48cm) |
| Ratų dydis | 27.5 |
| Variklis | BLAUPUNKT Galinio Rato Motoras // 250W 36V (iki 40Nm) |
| Stabdžiai | Shimano BR-MT200 Hydraulic Disc |
| Padangos | KENDA Kadre Sport 27,5 x 2,6 |
| Svoris | 21.6 kg |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Balnelio stovas | PROMAX |
| Baterija | Li-ion 36V 10.4Ah 374Wh |
| Ekranas | LCD Multi-Function |
| Gal. pavarų perjungiklis | Shimano Altus // 8-speed |
| Gal. žvaigždžių blokas | Shimano |
| Max apkrova | 150 kg |
| Max greitis | 25 km/h |
| Max nuvažiuojamas atstumas | Iki 100 km (priklauso nuo svorio, kelio dangos, sezono ir vėjo) |
| Pavarų rankenėlės | Shimano Altus // 8-speed |
| Pavarų skaičius | 1x8;8 |
| Pavarų tipas | Išorinės |
| Priek. šakė | SR-Suntour XCT 30 28 // aliuminė |
| Rankenos | Fixed grips |
| Rekomenduojamas ūgis | 175-185cm |
| Rėmo medžiaga | Aliuminis |
| Šakės užrakinimas | Nėra |
| Stabdžių rankenėlės | Shimano BL-MT200 |
| Stabdžių tipas | Hidrauliniai diskiniai |
| Vairo iškyša | A-head |