Prekės kodas: 400054
Turimas kiekis: 5
Medžiaga – aliuminis, paplitęs labiausiai. Lengvesnis už plieną ir tvirtesnis už anglies pluoštą. Naudojamas įvairių tipų dviračių gamyboje. Turi geriausią kainos-masės santykį.
KOMPAKTIŠKAI PER MIESTĄ
Dėl dviejų bagažinių „Urbanicer“ kompaktiškas elektrinis dviratis užtikrina puikų balansą tarp komfortiško važiavimo ir didelės bagažo talpos. Jis užima žymiai mažiau vietos nei įprasto dydžio elektrinis dviratis, tačiau vis tiek suteikia visą reikiamą galią kasdienėms kelionėms į darbą ar atostogoms.
Diskretiškas 36V „AEG ComfortDrive II“ Mid-Drive variklis ir galinis žvaigždžių blokas veikia tyliai ir teikia pedalo pagalbą iki 25 km/h. Maksimalus 70 Nm sukimo momentas ir 250 W galia užtikrina pakankamą pagreitį. Ši pedalo pagalba maitinama 10 Ah (360 Wh) ličio jonų baterija, visiškai integruota į apatinį rėmo vamzdį. Priklausomai nuo važiavimo stiliaus ir reljefo, nuvažiuojamas atstumas gali siekti iki 110 km. Dėka realaus laiko ryšio tarp visų elektroninių komponentų, aktuali informacija iš karto rodoma LCD daugiafunkciniame ekrane, kuris taip pat turi Walk Assist pagalbos funkciją ir USB-C įkrovimo prievadą.
| Likutis | Parduotuvė | Pristatymas |
| Tiekėjo sandėlys | Pristatymas 4-15 d.d. |
| Dviračio specifikacijos | |
|---|---|
| Rėmo dydis | 18 (46cm) |
| Ratų dydis | 20 |
| Variklis | AEG ComfortDrive Mid-Drive Motor // 250W 36V (iki 70Nm) |
| Stabdžiai | Shimano MT200 Hydraulic Disc |
| Padangos | Chao Yang 20 // Reflex |
| Svoris | 28.6 kg |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Balnelio stovas | Prophete // amortizuojantis |
| Balnelis | Prophete Memory Foam |
| Baterija | Pilnai integruota Li-ion baterija // 36V 10Ah 360Wh |
| Ekranas | LCD Multi-Function 2.0 ekranas |
| Gal. pavarų perjungiklis | Shimano Nexus Inter 7 |
| Max apkrova | 150 kg |
| Max greitis | 25 km/h |
| Max nuvažiuojamas atstumas | Iki 110 km (priklauso nuo svorio, kelio dangos, sezono ir vėjo) |
| Pavarų rankenėlės | Shimano Nexus 7 // Twist-Grip |
| Pavarų skaičius | 7 |
| Pavarų tipas | Išorinės |
| Pedalai | Sulankstomi + Anti-slip (plastikas/aliuminis) |
| Priek. šakė | Standi 20 // aliuminė |
| Priekiniai žibintai | Prophete LED - 90 Lux, Parking Light // Prophete LED - Parking & Brake Light funkcijos |
| Rekomenduojamas ūgis | 175-185cm |
| Rėmo medžiaga | Aliuminis |
| Šakės užrakinimas | Nėra |
| Stabdžių rankenėlės | Shimano BL-MT200 |
| Stabdžių tipas | Hidrauliniai diskiniai |
| Vairo iškyša | Schulz Speedlifter Twist // reguliuojamas aukštis |