Prekės kodas: 49889
Turimas kiekis: 1
Medžiaga – aliuminis, paplitęs labiausiai. Lengvesnis už plieną ir tvirtesnis už anglies pluoštą. Naudojamas įvairių tipų dviračių gamyboje. Turi geriausią kainos-masės santykį.
Bekelės ir miesto nugalėtojas jau čia prieš jūsų akis! RAVEN Squad E-Novation 48V - naujausias modelis komplektuojantis dar daugiau galios, dar daugiau kilometražo ir dar daugiau nuotykių. Važiuojam pasivažinėti?
| Sandėlys | Likutis | Pristatymas |
| Tiekėjo sandėlys | Pristatymas 4-15 d.d. |
| Dviračio specifikacijos | |
|---|---|
| Rėmo dydis | 21 (53cm) |
| Ratų dydis | 29 |
| Variklis | E-Novation 48V 350W (iki 85Nm) |
| Stabdžiai | Shimano BR-MT401 |
| Padangos | CST Jack Rabbit 29 x 2.25 |
| Svoris | 25 kg |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Balnelis | Schwinn |
| Baterija | Li-Ion Battery 48V 13Ah 624Wh |
| Ekranas | 580C LCD |
| Gal. pavarų perjungiklis | Microshift Avent X |
| Gal. žvaigždžių blokas | Microshift Avent X // 11-48T |
| Max apkrova | 140 kg |
| Max greitis | 25 km/h |
| Max nuvažiuojamas atstumas | Iki 130 km (priklauso nuo svorio, kelio dangos, sezono ir vėjo) |
| Pavarų rankenėlės | Microshift Avent X |
| Pavarų skaičius | 1x10;10 |
| Pavarų tipas | Išorinės |
| Priek. šakė | RST Vivair E // orinis amortizatorius, užrakinimas nuo vairo (Remote Lock-Out), eiga: 80 mm |
| Priekiniai žibintai | Trelock // 70 Lux |
| Rekomenduojamas ūgis | 187-194cm |
| Rėmo medžiaga | Aliuminis |
| Šakės užrakinimas | Yra |
| Stabdžių rankenėlės | Shimano |
| Stabdžių tipas | Hidrauliniai diskiniai |