Prekės kodas: 400049
Turimas kiekis: 1
Rėmas tvirtas, geometrija panaši į kalnų dviračio, tačiau formuojama statmenesnė nei kalnų dviračio sėdėsena – mažiau apkraunamos rankos, išlaikomas geresnis matomumas. Skirtas tolimesnėms kelionėms, dažnai pritaikytas įvairiems priedams montuoti: purvasargiams, bagažinėms.
Medžiaga – aliuminis, paplitęs labiausiai. Lengvesnis už plieną ir tvirtesnis už anglies pluoštą. Naudojamas įvairių tipų dviračių gamyboje. Turi geriausią kainos-masės santykį.
Dėl plokščio vairo, patogios vertikalios sėdėjimo padėties ir sklandžiai veikiančių galingų diskinių stabdžių „Roam“ sujungia geriausias plento ir kalnų dviračių savybes. Dabar galite važiuoti savo pasirinktu maršrutu, kur tik norite.
Pagrindiniai našumo veiksniai:
Manevringumas ir valdymas
Atnaujinta plokščio vairo rėmo geometrija užtikrina dviratininkui padėtį, kurioje suderintas efektyvumas ir stabilumas, o diskiniai stabdžiai suteikia papildomą valdymą važiuojant nelygiais keliais ar žvyrkeliu.
Sklandus važiavimo komfortas
„D-Fuse“ balnelio stovas ir amortizuojanti šakė sugeria kelio smūgius ir vibracijas, o „EasyRide Tubeless“ padangos leidžia važiuoti su mažesniu slėgiu, užtikrinant sklandesnį važiavimą ir sumažinant padangų prakiurimo riziką.
Integruoti bagažinės tvirtinimai
Suderinamas su galinėmis bagažinėmis, leidžiančiomis lengvai vežti krovinį kasdieninėms kelionėms ar ilgesniems žygiams.
| Likutis | Parduotuvė | Pristatymas |
| Tiekėjo sandėlys | Pristatymas 4-15 d.d. |
| Dviračio specifikacijos | |
|---|---|
| Rėmo dydis | 21,5 (55cm) |
| Rėmas | ALUXX-Grade Aluminium, disk. |
| Ratų dydis | 28 |
| Stabdžiai | Tektro TKD-143 hydraulic // rotoriai: 160 mm |
| Padangos | Giant CrossCut 700 x 42C // Puncture Protect |
| Svoris | ~13.5 kg |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Balnelio stovas | Giant D-Fuse // alloy, 350 mm |
| Balnelis | ErgoContact |
| Gal. pavarų perjungiklis | Shimano RD-U3020 |
| Gal. žvaigždžių blokas | Shimano CS-LG300-9 // 11x36T |
| Grandinė | KMC X11 |
| Pavarų rankenėlės | Shimano CUES U4000 // 9-speed |
| Pavarų skaičius | 2x9;18 |
| Pavarų tipas | Išorinės |
| Pedalai | Platforminiai pedalai |
| Priek. pavarų perjungiklis | Shimano CUES FD-U4010 |
| Priek. šakė | SR Suntour NEX HLO 700C // eiga: 63 mm, Lock-Out, disc |
| Priek. žvaigždžių blokas | Kaltinis lydints, 30/46 // 175 mm |
| Ratlankiai | Giant Double-Wall // aliuminis |
| Rato stebulės | Lydinio, 28H |
| Rekomenduojamas ūgis | 189-200 cm |
| Rėmo medžiaga | Aliuminis |
| Šakės užrakinimas | Nėra |
| Spalva | Smėlio |
| Stabdžių rankenėlės | Tektro TKD-143 |
| Stabdžių tipas | Hidrauliniai diskiniai |
| Vairo iškyša | Giant Sport // 8-degree, 90 mm |