Prekės kodas: 400040
Turimas kiekis: 1
Rėmas gaminamas stipresnis nei kitų tipų dviračių, pritaikytas kuo geresniam pravažumui. Geometrija gali būti pasirenkama siekiant išgauti optimalų stabilumą arba manevringumą.
Medžiaga – aliuminis, paplitęs labiausiai. Lengvesnis už plieną ir tvirtesnis už anglies pluoštą. Naudojamas įvairių tipų dviračių gamyboje. Turi geriausią kainos-masės santykį.
Kalnų dviračių nuotykis prasideda čia. Šis aliuminis „hardtail“ dviratis, turintis naujo dizaino rėmą, kuris dabar yra lengvesnis ir tvirtesnis, sklandžiai veikiančią amortizuojančią šakę, per ašį tvirtinamus stebulės* ir 1x pavarų sistemą*, yra viskas, ko reikia siekiančiam tobulėti ir žengti į priekį MTB dviratininkui.
Pagrindiniai veikimo veiksniai:
Šiuolaikinis MTB dizainas
Siaurėjantys šakės vamzdžiai*, kokybiški komponentai, įskaitant 1x pavarų sistemą* su sankabos įrengtais galiniais perjungikliais, per ašį einančias stebulės*, vidinį laidų vedimą (įskaitant reguliuojamą sėdynės stovą) ir integruotą grandinės apsaugą, suteikia ambicingiems takų dviratininkams erdvės tobulėti. *tam tikruose modeliuose
Kontrolė bekelėje
Nauja geometrija optimizuota užtikrintam važiavimui takais. Geometrija taip pat suprojektuota išnaudoti visą 100 mm amortizacinės šakės potencialą. Visi modeliai turi pakankamai vietos didelio tūrio padangoms (iki 2,4 colių), užtikrinančioms trauką ir sukibimą sudėtingame reljefe.
Lengvas ir patvarus
Visiškai naujas ALUXX aliuminio rėmas pasižymi atnaujinta forma ir mažesniu bendru svoriu, užtikrinančiu geresnį našumą bekelėje.
| Likutis | Parduotuvė | Pristatymas |
| Tiekėjo sandėlys | Pristatymas 4-15 d.d. |
| Dviračio specifikacijos | |
|---|---|
| Rėmo dydis | 16,5 (42cm) |
| Rėmas | ALUXX-Grade Aluminum, disc |
| Ratų dydis | 29 |
| Stabdžiai | Tektro HDC M275 Hidrauliniai // rotoriai [F]180mm, [R]160mm |
| Padangos | Kenda Rekon 29 x 2,4 // vieliniai apvadai |
| Svoris | ~13.5 kg |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Balnelio stovas | Giant Sport // 30.9 x 375mm |
| Balnelis | Giant ErgoContact Trail |
| Centrinė ašis | Cartridge |
| Gal. pavarų perjungiklis | microSHIFT Advent // Clutch |
| Gal. žvaigždžių blokas | microSHIFT // 11x46T |
| Grandinė | KMC X9 |
| Pavarų rankenėlės | microSHIFT Advent // 1x9-speed |
| Pavarų skaičius | 1x9;9 |
| Pavarų tipas | Išorinės |
| Pedalai | MTB caged |
| Priek. šakė | SR Suntour SXC32-3 RL 29 // eiga: 100 mm, su Lock-Out |
| Priek. žvaigždžių blokas | ProWheel Charm // 30T, 170 mm |
| Rankenos | Giant Sole-O |
| Ratlankiai | Giant GX03V 29 // alloy, double-wall, 21mm inner width |
| Rato stebulės | [Priekyje] QR, lydinys, sandarus guolis [Gale] „Giant Tracker“ stebulė, 12x142 Thru Axle, 24-pawl drive |
| Rekomenduojamas ūgis | 169-180cm |
| Rėmo medžiaga | Aliuminis |
| Šakės užrakinimas | Yra |
| Spalva | Raudona |
| Stabdžių rankenėlės | Tektro HDC M275 |
| Stabdžių tipas | Hidrauliniai diskiniai |
| Vairo iškyša | Giant Sport // 7-laipsnių, 60 mm |