Kamera KOT 700X18/25 FV48mm
Prekės kodas: 15572
Turimas kiekis: 16
  • 700X18/25
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Likutis Parduotuvė Pristatymas
Tiekėjo sandėlys Pristatymas 4-15 d.d.
Specifikacijos
Padangos dydis 28
Padangos plotis 18 mm (0.70);19 mm (0.75);20 mm (0.80);23 mm (0.90);24 mm (0.95);25 mm (1.0)