Prekės kodas: 49963
Turimas kiekis: 1
Rėmas tvirtas, geometrija panaši į kalnų dviračio, tačiau formuojama statmenesnė nei kalnų dviračio sėdėsena – mažiau apkraunamos rankos, išlaikomas geresnis matomumas. Skirtas tolimesnėms kelionėms, dažnai pritaikytas įvairiems priedams montuoti: purvasargiams, bagažinėms.
Medžiaga – aliuminis, paplitęs labiausiai. Lengvesnis už plieną ir tvirtesnis už anglies pluoštą. Naudojamas įvairių tipų dviračių gamyboje. Turi geriausią kainos-masės santykį.
Stabdžiai V-brake – paprastai keičiami, lengvi, nebrangūs, tačiau pasirinkus stabdžių kaladėles pagal naudojimo salygas, galima išgauti didelį efektyvumą.
| Sandėlys | Likutis | Pristatymas |
| Tiekėjo sandėlys | Pristatymas 4-15 d.d. |
| Dviračio specifikacijos | |
|---|---|
| Rėmo dydis | 19 (48cm) |
| Rėmas | KELLYS Crosslite Lady - Aluminium alloy |
| Ratų dydis | 28 |
| Vairas | steel RiseBar - diam 25.4mm / rise 30mm / width 640mm (S - M) |
| Stabdžiai | APSE V-brake |
| Padangos | INNOVA 44-622 (700x42C) |
| Svoris | 14.28 kg |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Balnelio stovas | Plienas - diam 27.2mm / length 330mm |
| Balnelis | KLS ComfortLine |
| Gal. pavarų perjungiklis | Shimano TY300 (direct mount) |
| Gal. žvaigždžių blokas | Shimano CS-HG200-7 (12-32T) |
| Grandinė | KMC Z7 (114 links) |
| Pavarų rankenėlės | Shimano ST-EF41-7R EZ-fire Plus |
| Pavarų skaičius | 3x7 |
| Pavarų tipas | Išorinės |
| Pedalai | plastic |
| Priek. pavarų perjungiklis | Shimano TY601 (31.8mm) |
| Priek. šakė | SR-Suntour M3010 P // eiga: 50 mm, coil spring |
| Priek. žvaigždžių blokas | PROWHEEL (48x38x28T) - length 170mm |
| Rankenos | KLS Token semi-ergonomic |
| Ratlankiai | KLS Draft 622x21 (32 holes / eyelets) |
| Rato stebulės | Lydinio / Shimano TY500-7 (32 holes) |
| Rekomenduojamas ūgis | 166-180 cm |
| Rėmo medžiaga | Aliuminis |
| Šakės užrakinimas | Nėra |
| Spalva | Mėlyna |
| Stabdžių rankenėlės | Shimano ST-EF41 |
| Stabdžių tipas | V-brake |
| Vairo iškyša | KALLOY - diam 28.6mm / bar bore 25.4mm / 30° / length 90mm |
| Vairo kolonėlė | Pusiau integruota |