Prekės kodas: 49962
Turimas kiekis: 1
Rėmas tvirtas, geometrija panaši į kalnų dviračio, tačiau formuojama statmenesnė nei kalnų dviračio sėdėsena – mažiau apkraunamos rankos, išlaikomas geresnis matomumas. Skirtas tolimesnėms kelionėms, dažnai pritaikytas įvairiems priedams montuoti: purvasargiams, bagažinėms.
Medžiaga – aliuminis, paplitęs labiausiai. Lengvesnis už plieną ir tvirtesnis už anglies pluoštą. Naudojamas įvairių tipų dviračių gamyboje. Turi geriausią kainos-masės santykį.
| Sandėlys | Likutis | Pristatymas |
| Tiekėjo sandėlys | Pristatymas 4-15 d.d. |
| Dviračio specifikacijos | |
|---|---|
| Rėmo dydis | 19 (48cm) |
| Rėmas | KELLYS Crosslite Lady |
| Ratų dydis | 28 |
| Stabdžiai | APSE Mechanical Disc // rotoriai: 160 mm |
| Padangos | INNOVA 44-622 (700x42C) |
| Svoris | 14.44 kg |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Balnelio stovas | KALLOY - diam 27.2mm / length 350mm |
| Balnelis | KLS ComfortLine |
| Centrinė ašis | Cartridge (122 mm) |
| Gal. pavarų perjungiklis | Shimano Altus M2000 (direct mount) |
| Gal. žvaigždžių blokas | Shimano CS-HG200-9 (11-34T) |
| Grandinė | KMC X9 |
| Pavarų rankenėlės | microSHIFT Marvo M859 Xpress Shifter |
| Pavarų skaičius | 3x9;27 |
| Pavarų tipas | Išorinės |
| Priek. pavarų perjungiklis | Shimano TY601 (31.8 mm) |
| Priek. šakė | SR SUNTOUR NEX DS // eiga: 63 mm, coil spring |
| Rankenos | KLS Token 2Density |
| Rato stebulės | KLS Firework Disc (32 holes) |
| Rekomenduojamas ūgis | 175-185cm |
| Rėmo medžiaga | Aliuminis |
| Šakės užrakinimas | Nėra |
| Spalva | Balta |
| Stabdžių tipas | Mechaniniai diskiniai |
| Vairo iškyša | KLS CRX 70 adjustable - diam 28.6mm / bar bore 31.8mm / length 95mm |
| Vairo kolonėlė | pusiau integruota |